Clementine nigdy nie zaznała ludzkiej miłości. Odwracała się i bała patrzeć ludziom w oczy i zaczynała się trząść, gdy nagle się do niej zbliżali. Chudy i głodny pies przez długi czas zbierał resztki po ulicach i nawet nie marzył o ciepłym domu.

foto: petpop.cc

Bezdomny chudy pies o imieniu Clementine została znaleziona na ulicach Kalifornii w USA. Trafiła do miejscowego schroniska, ale z powodu wielu dolegliwości miała zostać uśpiona.

foto: petpop.cc

Do werdyktu zostały tylko dwa dni, ale nagle dziewczyna o imieniu Chelsea zauważyła w sieci zdjęcie Clementine. Jej serce poruszyło zdjęcie i historia psa.

foto: petpop.cc

Złożyła podanie o Clementine i otrzymała telefon ze schroniska. "Pracownica płakała z radości, kiedy do mnie zadzwoniła. Powiedziała, że w tamtym tygodniu mieli setki aplikacji, ale żadna z nich nie była o Clementine," - mówi Chelsea.

foto: petpop.cc

Kiedy dziewczyna po raz pierwszy spotkała Clementine, było jasne, że ta nigdy nie zaznała ludzkiej miłości. Ciągle się odwracała i bała się spojrzeć jej w oczy, i zaczynała się trząść, gdy się do niej zbliżało. Ale Chelsea była gotowa dać tej dziewczynie dużo miłości i zabrała ją do domu.

foto: petpop.cc

Pierwsze dni w nowym domu Clementine wciąż bała się właścicieli. Ufała jednak innym psom, więc szybko zaprzyjaźniła się z innymi czworonogami w rodzinie - dwoma psami. Wokół nich była znacznie spokojniejsza.

foto: petpop.cc

Po kilku wizytach u weterynarza i miesiącach leczenia infekcji i alergii Clementine w końcu poczuła się lepiej i przestała się trząść. A po siedmiu miesiącach zmieniła się w psa nie do poznania!

foto: petpop.cc

Clementine była pełna miłości do swoich właścicieli i zawsze im dziękowała. Teraz jest szczęśliwa, bo obok niej są kochający ludzie i lojalni przyjaciele, którzy ją wspierają. Dzięki miłej dziewczynie, która dała jej nowe życie!

foto: petpop.cc

foto: petpop.cc

Główne zdjęcie: petpop.cc