Czteroletnia Autumn z Wielkiej Brytanii stała się prawdziwą gwiazdą mediów społecznościowych. Dziewczyna, która opanowała jazdę na deskorolce, zachwyca internautów swoimi umiejętnościami.

Autumn California Bailey to czteroletnia mieszkanka brytyjskiego miasta Brighton. Nie wygląda na osobę, którą normalnie można znaleźć w skateparku. Dziewczyna różni się od reszty nie tylko uroczymi strojami, ale także wspaniałymi umiejętnościami.

Historia sukcesu Autumn z Wielkiej Brytanii

Od dzieciństwa Autumn lubi jeździć na deskorolce, oglądając różne filmiki z braćmi i siostrami. W wieku zaledwie dwóch lat dziewczyna ćwiczyła już w pobliskim skateparku i uczyła się nowych sztuczek, których opanowanie zajmuje dużo czasu nawet doświadczonym sportowcom.

„Zaczęła jeździć na deskorolce mając 2.5 roku. Kiedy chodzimy do skateparków, większość ludzi ją rozpoznaje i jest to urocze – podchodzą by się przywitać i podziwiają jej umiejętności" - mówi mama Autumn, Tara.

foto: joinfo.com

Kobieta postanowiła stworzyć stronę na Instagramie dla swojej córki, aby fani młodej sportsmenki mogli śledzić jej postępy. Wkrótce ponad 130 tysięcy internautów zasubskrybowało profil młodej Brytyjki, którzy podziwiają odwagę dziewczyny.

https://www.instagram.com/tv/CPqpKKKhuWm/?utm_source=ig_embed&ig_rid=29e35689-a486-4572-80a5-bd53fe271a8a

Chociaż wielu uważa, że ​​matka Autumn postępuje źle, pozwalając córce na takie ryzyko. Niemniej jednak Tara zawsze pilnuje, aby jej córka przestrzegała wszystkich zasad bezpieczeństwa i nie robiła tego, czego nie może zrobić. „Kiedy jeżdżę na deskorolce, czuję się spokojna, szczęśliwa i pewna siebie” – mówi sportsmenka.

Oglądając igrzyska olimpijskie w Tokio, Autumn została zainspirowana sukcesem 13-letniej medalistki Sky Brown. Teraz dziewczyna marzy o tym, żeby kiedyś pojechać na olimpiadę. Tara nie ma wątpliwości, że pewnego dnia jej córka osiągnie swój cel. „Nigdy nie spotkałam tak odważnego i stanowczego dziecka” – opowiada kobieta.

foto: joinfo.com

Główne zdjęcie: joinfo.com