Zwierzęta nadal zadziwiają swoich właścicieli. Czasami wiedzą, jak zrobić to, co w zasadzie jest dla nich niezwykłe. Na przykład grać na instrumentach muzycznych.

Buddy Mercury jest jednym z tych zwierzaków. Zdobył popularność w Internecie dzięki umiejętnościom gry na pianinie.

Beagle uwielbia też śpiewać i dobrze dogaduje się z dziećmi. Właściciele tego pięknego psa umieścili na YouTube filmik, w którym Buddy zrobił show ze swoją młodszą „siostrą”.

foto: leafclover.club

Ten filmik zebrał już ponad 5 milionów wyświetleń. Ale sam się przekonaj, że zasługuje na popularność:

Source: youtube.com

Coś ciekawego o Buddy

Zwierzę zostało nazwane na cześć Freddiego Mercury'ego, wokalisty legendarnego zespołu rockowego Queen. Pies ma nawet stronę internetową, na której fani mogą kupować jego gadżety lub pobierać jego piosenki.

Właściciel Buddy opowiedział, jak go poznali:

"Zobaczyliśmy go na imprezie w schronisku dla zwierząt 30 kwietnia 2016 r. i zdecydowaliśmy, że musimy go zabrać do domu. Jest jednym z najmilszych i najsłodszych psów, jakie w życiu spotkałem. Buddy dogaduje się nie tylko z ludźmi, ale także z innymi zwierzętami (koty nie są wyjątkiem!)."

foto: leafclover.club

Piesek gra na pianinie kilka razy dziennie. W rzeczywistości nawet właściciel Buddy ma słabość do muzyki - jest perkusistą.

Każdy w tej rodzinie kocha sztukę. Kiedy dziecko tańczy lub śpiewa, zwierzak jest zainspirowany i spieszy, aby zagrać coś na instrumencie muzycznym.

foto: leafclover.club

Rodzina planuje wysłać Buddy'ego do programów telewizyjnych Jimmy'ego Fallona lub Ellen DeGeneres.

Ta rodzina ma nadzieję, że ich pupil nie tylko rozweseli otoczenie. Chcą również, aby ludzie zobaczyli, jak ważne jest, aby zwierzęta żyły w dobrym środowisku domowym.

foto: leafclover.club

Główne zdjęcie: leafclover.club