Postanowiliśmy opowiedzieć o krowie, która miała szczęście z nową właścicielką. Kobieta o imieniu Patricia dowiedziała się, że zwierzę jest wyczerpane i potrzebuje pomocy. Wtedy właścicielka gospodarstwa rolnego adoptowała krowę i w ciągu zaledwie miesiąca zwierzę zmieniło się nie do poznania.

Patricia i jej mąż przeprowadzili się na wieś, gdzie nabyli gospodarstwo rolne. Znajdując się sam na sam z naturą i z dala od miejskiego życia, kobieta zdała sobie sprawę, że chce uczynić ten świat lepszym miejscem. Zrozumiała, że musi pomagać tym, którzy potrzebują pomocy. Patricia zabiera na swoją farmę zwierzęta, które się znalazły w trudnych sytuacjach: porzucone, chore, wycieńczone.

foto: lemurov.net

Ostatnio Patrycja opowiedziała o bezdomnej krowie. Ciało zwierzęcia pokryte było świeżymi ranami i bliznami, oczy były w kiepskim stanie i prawie się nie otwierały, waga była krytycznie niska, a ogon był złamany. Krowa nie chodziła ani nawet nie wstawała: mogła tylko leżeć i od czasu do czasu wykazywać oznaki życia.

foto: lemurov.net

Patricia nie mogła zostawić krowy. Nadała jej piękne imię Gaia i zabrała ją na swoją farmę. Pierwsze dni nie były łatwe: zwierzę nie chciało ani wody, ani jedzenia, nie pozwalało nikomu się zbliżyć. Ale tydzień później Gaia najwyraźniej zdała sobie sprawę, że nowa właścicielka nie chciała ją skrzywdzić. Patricia zdołała podejść do zwierzęcia, a nawet go pogłaskać. Gaia wreszcie zaczęła jeść i pić.

Miesiąc po przeprowadzce na farmę krowa wyzdrowiała. Potrafiła nie tylko wstać, ale i postawić pierwsze kroki. Patricia wyprowadziła Gaię na dziedziniec, aby zwierzę mogło się przejść i poznać innych podopiecznych swojej właścicielki.

foto: lemurov.net

Gaia mieszka z Patricią od kilku miesięcy. Czuje się świetnie, ma dobroduszny i spokojny charakter. Krowa kocha swoją właścicielkę, spędza dużo czasu obok niej, a nawet leży obok kobiety. Jest to bardzo urocze i wzruszające.

Source: youtube.com

Historia Patricii i Gai udowodniła, że ​​na świecie jest jeszcze miejsce na dobroć i współczucie. Kobieta pokazała krowie, że może ufać ludziom. A Gaia, pomimo ludzkiej zdrady w przeszłości, potrafiła ponownie zaufać, co jest bardzo ważne.

Główne zdjęcie: lemurov.net