25-letnia mieszkanka Wielkiej Brytanii Shannie Webb wzięła udział w kolejnym odcinku programu Hooked On The Look. Popularny program zaprasza osoby o nietuzinkowym wyglądzie, aby zachęcić ich do podjęcia próby radykalnej przemiany swojego wizerunku. Zobacz co z tego wyszło.

Okazuje się, że pod dwoma tuzinami tatuaży i demonicznym makijażem ukrywała się urocza niebieskooka dziewczyna. Ze względu na przemianę, Shannie założyła perukę z długimi blond lokami.

https://www.instagram.com/p/CSH7LOhgj5P/?utm_source=ig_embed&ig_rid=bb30c34e-2e70-4e7a-9cc7-6e15bca5c5e9

Nawiasem mówiąc, to pomogło zamaskować jej uszy rozciągnięte przez „tunele”. Przemiana trwała kilka godzin, ponieważ aby ukryć tatuaże, wizażyści w kilku warstwach nałożyli na twarz Gotki tonalny podkład. Shannie zrobiła dyskretny, ale bardzo pasujący do niej makijaż, szczególnie podkreślając długie rzęsy i delikatne usta. Dziewczyna założyła romantyczną niebieską sukienkę i po raz pierwszy w życiu założyła szpilki.

https://www.instagram.com/p/CT-b4m5gvif/?utm_source=ig_embed&ig_rid=8a162132-982d-4c07-bd49-b93a65bbd6b3

Podczas gdy ekipa filmowa przyglądała się zmianie dzięki stylistom, Shannie zareagowała na swoją przemianę ze znacznie mniejszym entuzjazmem. Widząc siebie w lustrze, przeklęła w myślach ze zdumienia. Powiedziała, że ​​nie uważa zmiany za dobre ani złe – po prostu przestała być sobą.

https://www.instagram.com/p/CRz6pV6lpQA/?utm_source=ig_embed&ig_rid=05676341-c09d-4620-b3ae-0d16665162e4

W zwykłym życiu od dawna nie zwraca uwagi na tych, którzy patrzą na nią na ulicy. Akceptuje siebie w swoim zwykłym ponurym przebraniu, ponieważ odzwierciedla to, jak się czuje. Widząc nową siebie, w sukience i lokach, tylko utwierdziła się w przekonaniu, że jej styl jest w pełni zgodny z jej pragnieniami i celami.

Ogólnie Shannie Webb dostrzegła korzyści płynące z eksperymentu. Teraz jest pewna, że ​​kobiece sukienki i szpilki to coś, czego już nigdy więcej nie założy.

Główne zdjęcie: lemurov.net