Użytkowniczki mediów społecznościowych mają zabawne „sytuacji” ze swoimi partnerami. Dyskusja dotyczyła następujących kwestii: Dziewczyny skarżą się, że ich chłopaki robią im naprawdę kiepskie zdjęcia podczas wycieczek, wakacji, spacerów itp. Aby to udowodnić, publikują dwa zdjęcia: jedno z nich zostało zrobione przez dziewczynę i pokazuje jej chłopaka, a drugie zostało zrobione przez jej chłopaka i pokazuje ją, ale nie pod najlepszym kątem, w kiepski moment, kiedy widać jedynie pół twarzy, jest zbyt rozmazane, itp.

To jest ten przypadek, kiedy robisz mega fajne zdjęcie i oczekujesz takiego samego dla siebie, ale jak już jesteś w domu, to znajdujesz właśnie to w telefonie:

Wybieram odpowiedni kąt, upewniam się, że światło jest dobre itd., a takie zdjęcie robi mój chłopak...

foto: google

Każda dziewczyna ma pamiątki z wakacji w postaci miliona fajnych zdjęć, ale to nie w moim przypadku. Dzięki mojemu chłopakowi.

foto: google

Kiedy poprosiłam go, żeby zrobił mi ładne zdjęcie... Porównanie: jak ja zrobiłam zdjęcie i jak on zrobił.

foto: google

Witam w galerii moich nieudanych zdjęć. Dlaczego za każdym razem robię dobre zdjęcie, a on najgorsze? Oto jeden z wielu przykładów (zdjęcie po prawej).

foto: google

Nasze zdjęcia w jednym kolażu: jak ja robię zdjęcie (zdjęcie po lewej) i jak mój chłopak robi zdjęcie (zdjęcie po prawej). Prosiłam o piękne ujęcie!

foto: google

To samo miejsce, ten sam telefon... Nie rozumiem, w jaki sposób robi takie zdjęcia: co i kiedy poszło nie tak?

foto: google

Zdjęcia, które zazwyczaj robię mojemu chłopakowi na wakacjach (po lewej) i te, które on robi mnie (po prawej).

foto: google

Wiele dziewczyn mnie zrozumie. Nie wszyscy faceci są skazani na bycie dobrymi fotografami.

foto: google

Bez dalszych ceregieli... Myślę, że rozumiecie, o co chodzi.

foto: google

Ja zrobiłam zdjęcie po lewej, a on po prawej. Zobaczyłam to ujęcie po powrocie do domu, więc zrobienie ponownie nie wchodzi już w grę.

foto: google

Zdjęcie po lewej stronie to zdjęcie, które zrobiłam mu podczas naszej podróży, kiedy zatrzymaliśmy się w kawiarni, żeby coś przekąsić. Musicie się zgodzić, że to było dobre ujęcie na Instagram. Zdjęcie po prawej zostało zrobione przez niego. Mam jednak wiele takich zdjęć.

foto: google

Najlepszy przykład: sposób, w jaki ja robię zdjęcia i sposób, w jaki on robi zdjęcia.

foto: google

Główne zdjęcie: google.com