Francuz Vincent Fluori jest profesjonalnym fotografem i miłośnikiem zwierząt. Kiedyś miał okazję pracować w projekcie charytatywnym, aby pomóc bezdomnym zwierzętom.

foto: lemurov.net

Vincent robił sesje zdjęciowe, aby umieścić zdjęcia psów na stronie internetowej schroniska. To doświadczenie znalazło żywą reakcję w jego sercu i po chwili zostało urzeczywistnione w zabawnej interpretacji zdjęć z wizerunkami piosenkarki Madonny.

foto: lemurov.net

Najbardziej powielone ujęcia pop divy zostały zrobione w ultranowoczesnych profesjonalnych studiach przez cały zespół fotografów i stylistów. A Fluory miał do dyspozycji tylko siebie i swojego golden retrievera Maxa jako modela.

foto: lemurov.net

A także dużo, dużo humoru, cierpliwości i kreatywności. Oryginalne covery zdjęć Madonny natychmiast przyciągnęły uwagę użytkowników mediów społecznościowych i podczas gdy niektórzy byli oburzeni trollingiem, inni uznali je za zabawne i urocze.

foto: lemurov.net

Muszę powiedzieć, że niesamowite podobieństwo w pozach „modelki” z królową popu wymaga od Vincenta dużej cierpliwości i pomysłowości.

foto: lemurov.net

Fotograf stał się nawet biegły w przekonywaniu psa, czasami, na potrzeby specjalnego ujęcia, musiał tygodniami szkolić Maxa i przyzwyczajać go do „rekwizytów”.

foto: lemurov.net

Teraz jego projekt pod nazwą Maxdonna ma wielu fanów, w tym samą Madonnę. Udostępniła swoim obserwatorom post ze zdjęciem od „koleżanki” na podstawie okładki jej drugiego albumu „Like A Virgin”.

foto: lemurov.net

Popularność projektu umożliwiła zebranie funduszy ze sprzedaży odbitek fotograficznych.

foto: lemurov.net

Vincent planuje rozdzielić pieniądze między dwie organizacje charytatywne, pierwsza zajmuje się bezdomnymi zwierzętami, a druga pomaga dzieciom z Malawi.

Główne zdjęcie: lemurov.net