Piosenkarka i aktorka Jennifer Lopez jest nieustannie przedmiotem zainteresowania mediów społecznościowych i modnych krytyków różnych publikacji. Jakie błędy sprawiają, że jej sukienki często wyglądają śmiesznie, a nie stylowo?

Jennifer Lopez ma bardzo piękną figurę, ale bardzo często ubiera się zupełnie bez zrozumienia swoich proporcji. Jej szerokie ramiona w połączeniu z pięknym biustem wyglądają zbyt masywnie, gdy są podkreślone draperiami, a nie podkreśla się talii.

foto: google

Wysportowana, szczupła sylwetka piosenkarki wymaga odpowiedniej sukienki. Dlatego tak często wygląda śmiesznie, gdy wybiera falbanki i inne różnego rodzaju detale na sukienkach. Łączy to również z ekstremalnie krótką długością.

foto: google

„Dziecięce” sukienki nie tylko nie pasują do figury Jennifer Lopez, ale również kłócą się z jej rysami twarzy. I z wiekiem, co jest dość czytelne na tej twarzy.

foto: google

Trudno jest wyglądać jak pełen gracji, maleńki koliber, kiedy jest się koniem wyścigowym rasy arabskiej. Uroda Lopez przywodzi na myśl silne i szybkie zwierzęta: pantery, lwice. Które oglądasz na Discovery Channel i cieszysz się muskularnością i gracją potężnych ruchów.

Niestety, sama Jennifer, jak się wydaje, nie potrafi zaakceptować swojego piękna. Sądząc po sukienkach, zawsze chce wyglądać na drobną i kruchą. Ale efekt jest wręcz przeciwny: w krótkich i delikatnych, nieważkich strojach jej własna sylwetka wydaje się jeszcze większa.

foto: google

Ale aktorka nie ustaje w wysiłkach, by sprostać swojemu delikatnemu wizerunkowi marshmallow, nawet jeśli musi owijać się w kilka warstw różowego tiulu.

foto: google

Wszystko to nie oznacza, że celebrytka nie ma udanych stylizacji. Wręcz przeciwnie, czasami udaje jej się bardzo dobrze dobrać strój i wyglądać w nim świetnie. Jakie są najlepsze sukienki dla sylwetki Jennifer Lopez? Przede wszystkim sukienki, które podkreślają sylwetkę, ale mają raczej stonowany charakter: niezbyt krótka i otwarta.

foto: google

Sukienki o kreatywnych krojach świetnie pasują. Zwłaszcza, gdy uzupełnimy je ciekawym odcieniem tkaniny i połączeniem różnych faktur. W tym przypadku, nawet dekolty i rozcięcia wyglądają bardziej wyrafinowanie.

foto: google

I, oczywiście, nadszedł czas, aby zapomnieć o wizerunku małej dziewczynki i znaleźć sobie nową rolę. Na przykład hollywoodzka diva.

foto: google

Główne zdjęcie: google.com