Dobrze rozumieją życie i zawsze powiedzą ci, co należy zrobić.

Mądrość to cecha, która jest na wagę złota, a jeśli mężczyzna ją posiada, stawka jest dokładnie dwa razy wyższa. Każda kobieta marzy o związku z mężczyzną, który jest inteligentny, rozsądny, znający się na rzeczy i doskonale rozumiejący życie. Podpowiadamy, mężczyźni spod których znaków horoskopu wschodniego można nazwać najmądrzejszymi.

Szczur

Jeśli chodzi o mądrość, nie można obejść się bez Szczura. Takich mądrych i przebiegłych ludzi trudno znaleźć. Mężczyzna spod znaku Szczur jest ucieleśnieniem błyskotliwego intelektu, sprytu i świetnego dowcipu. Doprowadzić ten znak chińskiego horoskopu do paniki jest po prostu niemożliwe, bo nawet z najbardziej szalonej sytuacji zawsze znajdzie wyjście. Szczura nie można nazwać filozofem ani guru medytacji, ale jest on dobrze zorientowany w codziennych sprawach. Człowiek spod tego znaku jest inteligentny, przedsiębiorczy i dość sprytny. Mężczyzna spod znaku Szczur jest zawsze gotowy podzielić się z Tobą swoją życiową mądrością, rozwiązując problem z najmniejszymi stratami.

Cechą charakterystyczną tego znaku jest to, że prawie nigdy nie idzie po trupach, wybierając kompromis, kreatywność i całą masę innych rzeczy, które psychologowie nazywają inspirującym wyrazem „elastyczność charakteru”.

Wąż

Prawie żaden horoskop mądrości nie może obejść się bez Węża. Mężczyzna urodzony w tym roku wie wszystko o fizyce jądrowej, robieniu czekoladowego puddingu Fabergé i dziesięciu sposobach na uciszenie swojego rozmówcy. Mężczyzna spod tego znaku chłonie wiedzę w zadziwiającym tempie, uwielbia filozofować i rozmyślać. Znak ten jednak nigdy nie ogranicza się do teorii, przechodząc od słów do praktyki.

Mężczyzna spod tego znaku jest tym szczęśliwcem, który ze swoimi ogromnymi pokładami inteligencji nie stanie się zarozumiały ani dumny ze swojego naturalnego daru. Chętnie rozwiąże wszystkie Twoje problemy, biorąc je na swoje szerokie barki, oczywiście pod warunkiem, że będzie czuł miłość.

Czy wiesz, jak Wężowi udaje się tak łatwo rozwiązywać problemy? Znak ten doskonale rozumie uczucia osób postronnych, a także potrafi kalkulować sytuację. Oprócz wielkiej inteligencji, Wąż posiada naprawdę potężną intuicję.

Pies

Pies wie wszystko o mądrości i jeszcze więcej, bo każdy dzień jest przykładem niezwykłej rozsądności. Ten znak naprawdę wie, jak kontrolować swoje emocje, patrząc na życie w bardzo rozsądny sposób. Mężczyzna spod znaku Pies nie lubi angażować się w przygody, innym również tego nie poradzi. Jest szlachetny, taktowny i spokojny. Są chwile, kiedy mężczyzna spod tego znaku ma chwile niepokoju i zmartwienia, ale ten znak z jego wrodzoną mądrością szybko potrafi doprowadzić siebie do dobrego humoru.

Pies, zanim uwierzy komuś na słowo, przyjrzy się uważnie tej osobie, wysłucha jej uczuć i podda ją kilku testom uczciwości. I dopiero wtedy wyda swój werdykt. Chcesz poznać prawdziwą i niezależną opinię o kimś, kogo znasz? Skorzystaj z pomocy mężczyzn spod tego znaku, którzy potrafią wyczuć fałsz.

Dzik

Nie daj się zniechęcić przyjaznemu i pogodnemu usposobieniu Dzika, gdyż jest on prawdziwą skarbnicą wiedzy praktycznej. Pomimo swojego wizerunku żartownisia, znak ten szybko dostrzega prawdziwe motywy ludzi. Dzik nie lubi się spieszyć i robić wszystkiego w pośpiechu, woli przemyśleć każdy krok. Mężczyzna spod tego znaku jest doskonałym sędzią innych i może dawać bardzo rozsądne życiowe rady.

Czasami Dzik celowo udaje prostaka. Podczas gdy przeciwnik jest w stanie relaksu, on kalkuluje ruchy i ocenia sytuację. Mężczyzna spod tego znaku unika otwartego konfliktu. Szczerze wierzy w siłę słów, więc próbuje negocjować. W prostych słowach Dzika o życiu jest często prawdziwa mądrość i dlatego warto go słuchać.

Główne zdjęcie: femmie.ru