Od dawna marzyłeś o urodzeniu dziecka? Dobrą wiadomością jest to, że 2022 będzie rokiem, w którym takie wydarzenie najprawdopodobniej dla tych czterech szczęśliwych znaków zodiaku nastąpi.

Horoskop na nadchodzący okres pokazuje, że na Raka, Pannę, Strzelca i Ryb czeka ekscytujący rok, który może radykalnie zmienić ich życie.

Czy jesteś gotowy na ewentualne powiększenie swojej rodziny?

To wspaniałe doświadczenie, a gwiazdy mówią, że Ci się spodoba.

Rak

Wszystkie gwiazdy i planety przyczyniają się do pojawienia się dzieci u Raków. Pluton powoduje głębokie zmiany w związkach, Saturn i Jowisz sprzyjają szczęściu i ważnym wydarzeniom, a Neptun wysyła swoją potężną energię, aby zwiększyć płodność.

Uran szykuje Ci radosną niespodziankę, która zmieni twoje przyzwyczajenia i ustalony styl życia! Jeśli tak się nie stało w minionym roku, masz wszelkie szanse na nadrobienie zaległości w 2022 roku.

Panna

Panna zostanie super mamą. Chociaż Pluton będzie nadal trochę „szturmował” Pannę z psychologicznego punktu widzenia, Jowisz i Saturn, wręcz przeciwnie, przyczynią się do poczęcia w 2022 roku.

Przez prawie cały rok ten znak będzie miał aktywną sferę kreatywną i rodzinną, dzięki czemu Panna będzie gotowa na nowe, bardzo ważne obowiązki w swoim życiu. Wszystkie wydarzenia z pewnością będą odpowiadały jej pragnieniom, a nawet harmonogramowi.

Strzelec

Wieczny włóczęga Strzelec zacznie marzyć o rodzinie. Pluton zachęca ten znak zodiaku do zmiany i dążenia do nowych doświadczeń życiowych. Prawdopodobnie sam Strzelec będzie trochę zaskoczony, gdy nagle zgodzi się ustatkować i na chwilę osiąść w jednym miejscu.

Lokalizacja planet może dać Strzelcowi dziecko w 2022 roku, a cały nadchodzący rok zaskoczy miłymi niespodziankami.

Ryby

Rok 2022 przyniesie ogromną i niezmierzoną radość Rybom, które od dawna czekały na dziecko. I nawet Jowisz i Neptun przyczynią się do tego, ponieważ dadzą Rybom możliwość zostania rodzicem.

Dla Ryb gwiazdy są w takiej konfiguracji, w której możesz liczyć na powiększenie rodziny i szerzenie wokół siebie szczerej i bezwarunkowej miłości.

Główne zdjęcie: google.com