Elvis i jego przyszła żona poznali się w Niemczech, gdy Priscilla miała zaledwie 14 lat. Po 8 latach zakochani zalegalizowali swój związek, stając się najbardziej kultową parą swoich czasów. Fani Presleya chcieli wierzyć, że ich idol żyje w idealnym świecie ze swoją ukochaną kobietą. Jednak nie było tak różowo. Warto zauważyć, że król rock and rolla mógł wybrać każdą kobietę, którą mu się podobało. Jednak serce Elvisa od samego początku kariery należało do aktorki i piosenkarki Ann-Margret.

foto: turba-urba.org

Pomimo tego, że Presley chronił Priscillę w każdy możliwy sposób i był z nią związany niewidzialnymi nićmi, Ann obudziła w nim najlepsze emocje i uczucia. Ann i Priscilla były całkowitymi przeciwieństwami. Aktorka była prawdziwą gwiazdą, która swoją charyzmą i niesamowitym urokiem mogła przyćmić każdą kobietę.

foto: turba-urba.org

W 1964 roku Elvis i Anne wystąpili w filmie Miłość w Las Vegas. Na planie między parą wybuchły prawdziwe uczucia. Wkrótce media zaczęły pisać o romansie gwiazd. Priscilla była zazdrosna o swojego partnera, jednak Elvis zapewnił przyszłą żonę, że to tylko bezpodstawne plotki. Wkrótce król rock and rolla musiał dokonać wyboru.

foto: turba-urba.org

Po długich namysłach Presley wybrał Priscillę, spełniając swoją obietnicę. Ann i Elvis często spotykali się na planie, dawali sobie prezenty i widywali się na imprezach towarzyskich. Margret była niewidzialną towarzyszką Presleya i jego jedyną miłością.

foto: turba-urba.org

Ich przyjaźń trwała do końca życia muzyka. Ann była obecna na pożegnaniu z królem. Kobieta do dziś ciepło mówi o swoim ukochanym Elvisie. Pomimo tak silnego uczucia do aktorki filmowej, Elvis był przywiązany do Priscilli.

foto: turba-urba.org

Dla Elvisa Priscilla pozostała jego 14-letnią Sill, której niewinność i czystość tak bardzo podziwiał. Po urodzeniu córki Elvis oddałił się od żony.

foto: turba-urba.org

Często mówił, że nie może mieć związku z kobietą, która ma dzieci. W 1972 roku Elvis i Priscilla rozstali się, trzymając się za ręce podczas postępowania rozwodowego.

foto: turba-urba.org

Tak wygląda Ann-Margret w wieku 79 lat!

foto: turba-urba.org

Główne zdjęcie: turba-urba.org