Miłośnicy kina, a zwłaszcza fani legendarnego filmu „Kevin sam w domu” (oczywiście tego z Macaulayem Culkinem w roli głównej), są wniebowzięci: już niedługo na Airbnb ruszają rezerwacje na „dom” rodziny McCallisterów. Tak, ten sam dom, który mały Kevin próbował uratować przed dwoma włamywaczami w Wigilię.

foto: google

Ogłoszenie zostało zamieszczone w imieniu starszego brata Kevina, Buzza:

Lata temu rodzina McCallisterów poleciała do Paryża na Boże Narodzenie, z wyjątkiem mojego młodszego brata. Teraz jesteśmy starsi i mądrzejsi, ale nadal obchodzimy święta w tak licznym gronie. Niedługo wyjeżdżamy na kolejne wakacje (wszyscy, łącznie z Kevinem), więc zapraszam do naszego domu. Można tu spędzić niezapomnianą noc z rodziną.

Możliwość rezerwacji jest możliwa od 7 grudnia. Na razie rezydencję można wynająć tylko na jedną datę - 12 grudnia. W ogłoszeniu zaznaczono, że nie jest to konkurs, co oznacza, że każdy, kto spróbuje swoich sił, sam odpowiada za swoją podróż: przelot, plan podróży, wycieczki itp.

foto: google

Buzz również radzi:

Nie krępuj się zjeść najbardziej niezdrowe jedzenie w naszym domu, spędź noc według zasad mojego młodszego brata Kevina: zamów sobie dużą pizzę lub podgrzej makaron z serem w mikrofalówce, obejrzyj ulubione filmy, a nawet pożycz od mojego taty wodę po goleniu (tak jak Kevin). Możesz również złożyć zestaw LEGO na podstawie filmu „Kevin sam w domu” i zabrać go ze sobą na pamiątkę tej przygody. Tylko nie wchodź do mojego pokoju, dobrze? Chyba nie masz nic przeciwko temu, żeby mój pająk tarantula został tam zamiast mnie?

Cena za noc w rezydencji McCallisterów nie została jeszcze ujawniona. Tak na marginesie, dom znajduje się na przedmieściach Chicago, USA, w miejscowości Winnetka.

foto: google

Oto jak dom został udekorowany na przyjęcie gości.

foto: google

foto: google

foto: google

foto: google

foto: google

foto: google

foto: google

Główne zdjęcie: google.com