Ta historia jest bardziej pouczająca niż zabawna. Szczególnie dla tych, którzy trzymają zwierzęta domowe. Chociaż Gera Sullivan przysięga, że miała dobrą lekcję.

Poznajcie Gerę Sullivan z Kentucky. Tak wyglądała jeszcze niedawno.

foto: lemurov.net

Teraz wygląda w ten sposób

foto: lemurov.net

Winowajcą jest to zwierzę. Dixie, świnka morska.

foto: lemurov.net

Gera kocha Dixie, a Dixie odwzajemnia jej miłość. Zwłaszcza, gdy dziewczyna wraca z imprezy nieszczególnie trzeźwa, a chłopak każe jej spać na podłodze. Gera jest zadowolona, że nikt jej nie przeszkadza i może spać obok Dixie. Ta dwójka to uwielbia.

Co się stało? Nic nie zrobiłam.

foto: lemurov.net

Było to z okazji Święta Dziękczynienia, w którym Gera szczególnie dobrze się bawiła, więc po powrocie do domu zwinęła się w kłębek na dywaniku i zaczęła chrapać. Rano poszła do łazienki i nie poznała siebie. Gdzie jest moja grzywka?!

foto: lemurov.net

Przecież tu jest, na dywaniku

foto: lemurov.net

To uszczęśliwiło ją. Gera od razu zorientowała się, że Dixie pomogła jej pozbyć się włosów, ale obawiała się, że zwierzę je połknęło. A skoro nie, to nie ma problemu - dziewczyna była z zawodu fryzjerką i nie miała problemu z poprawianiem grzywki. Ale zastanawiała się. Świnka nigdy wcześniej tego nie robiła, więc jaki był powód?

Nie, to nie przez imprezę, rzecz jasna. Dixie jest po prostu łysa i zazdrościła swojej właścicielce tak pięknych włosów.

Wszystko się zgadza - podczas gdy Gera spała na podłodze, urażona świnka z zazdrości odgryzła tyle, ile mogła. I nie ma pewności, że na tym poprzestanie, więc można wyciągnąć dwa wnioski. Po pierwsze, przestać często się bawić. Po drugie, spać osobno od świnki. I podzielić się tą historią ze wszystkimi, oczywiście.

Source: TikTok

Główne zdjęcie: lemurov.net