Podczas gdy jedni wybierają najlepsze miejsca do robienia zdjęć i pozowania podczas sesji zdjęciowej, inni po prostu wybierają odpowiednią kałużę.

Pomyślelibyście, co można zrobić nowego w świecie fotografii ślubnej? Zdjęcia są mniej więcej takie same! Ale kiedy sprawy nie idą zgodnie z planem, powstają najlepsze ujęcia. Wszystko zaczęło się od tego, że para z Kazachstanu zażyczyła sobie nietypowego, górskiego tła. Wtedy na przeszkodzie stanęły kałuże i błoto.

Pan młody nie był w stanie utrzymać panny młodej i nowożeńcy wpadli w błoto. Ale fotograf kontynuował robienie zdjęć, nawet gdy panna młoda głośno krzyczała na panna młodego. Właśnie w ten sposób para otrzymała kilka epickich ujęć!

Jedyną rzeczą bardziej epicką niż sam upadek był chyba fakt, że panna młoda nie miała zapasowej sukni. Możemy sobie tylko wyobrazić, że resztę dnia (i pierwszy taniec Młodej Pary) spędziła w tej samej sukience.

W każdym razie psikus się udał. Fotograf nie zatrzymał się, gdy Para Młoda wpadła w błoto i nawet nie podał im ręki - w końcu znalazł się tu by robić zdjęcia. I wykonał swoją pracę perfekcyjnie.

foto: maximonline.ru

foto: maximonline.ru

foto: maximonline.ru

foto: maximonline.ru

foto: maximonline.ru

Główne zdjęcie: maximonline.ru