Zanim wybierzesz nowego kandydata na partnera lub zgodzisz się wyjść za mąż za chłopaka, którego niedawno spotkałaś – sprawdź najpierw, czy mężczyzna, któremu ufasz i jesteś gotowa oddać swoje serce będzie idealnym kandydatem, z kim będziesz dzielić wspólną przyszłość. Nie chodzi tylko o to, aby rozpatrzyć cechy jego charakteru, temperamentu oraz inne uwarunkowania. Warto także zwrócić uwagę na znak zodiaku Twojego faceta, który zdradza, jakim jest partnerem i czy rozumie, czym jest prawdziwa miłość. Oto lista pięciu znaków zodiaku, które powiedzą, że możesz śmiało decydować się na nowy związek. Zobacz, czy Twój chłopak należy do grona szczęśliwców.

1. Koziorożec

Chłopak z pod tego znaku zodiaku nie lubi zasypywać swoją dziewczynę komplementami, ani nie jest zbyt czuły lub ciepły, a jednak nie znaczy to, że nie wcale ma uczuć. Wręcz przeciwnie: facet szczerze i gorliwie kocha swoją partnerkę, sławiąc na pierwsze miejsce jej dobrobyt oraz bezpieczeństwo. Koziorożec nie będzie szukał gdzieindziej swojego szczęścia, albowiem jest przekonany, że już go znalazł, nieustannie budując relacje ze swoją ukochana. Dlatego bądź pewna, że z takim mężczyzną będziesz szczęśliwa i radosna.

2. Byk

Lubi porządek, a także jest osobą, który wiele czasu poświęca swojej pracy, będąc rozsądnym w podjęciu decyzji oraz zasadniczym. Facet będzie Cię obsypywał kosztownościami, dając do zrozumienia, że naprawdę kocha swoją partnerkę i że mu na niej bardzo zależy. Możesz mieć pewność, że zawsze będzie się o Ciebie troszczył, opiekował się tylko i wyłącznie Tobą. Byk na 100% dba o materialne bezpieczeństwo tej osoby, którą kocha. Nawet mu na myśl nie przyjdzie, żeby zdarzył mu się skok w bok. Swoja dziewczynę uważa za największą inwestycję w życiu, dlatego bardzo ceni jej miłość.

3. Waga

Mężczyzna spod znaku Wagi jest miły, romantyczny oraz czuły. Jego decyzja na związek oznacza dla niego, że cały czas będzie inwestował w relacje bardzo dużo czasu oraz energii. Do życia podchodzi bardzo odpowiedzialnie, za co jest lubiany i szanowany przez bliższe otoczenie. Potrzebuje być bardzo blisko swojej partnerki, ale w zamian będzie gorliwie pielęgnować miłość w związku. Bądź pewna – facet nigdy Cię nie zdradzi.

4. Baran

Jeśli Twój chłopak należy do tego znaku zodiaku, to wszyscy dookoła będą wiedzieli o tym, że to Ty jesteś jego największą miłością. Baran kocha głośno i gorąco, jest uprzejmy, lubi mówić wprost, czyli bez osłonek. W łóżku roznieca prawdziwy ogień, a także zapewni Ci ochronę przed wszelką nikczemnością oraz złem. Podobnie jak rycerz rozprawi się ze wszelkim niebezpieczeństwem. Facet z pod tego znaku zodiaku będzie Cię wiernie kochał. Możesz być pewna, że dopóki jest z Tobą nigdy nie spojrzy na inną dziewczynę.

5. Panna

Ten znak zodiaku najgorzej znosi izolację oraz samotność. Dlatego możemy go nazwać osobą, która bardzo lubi rodzinę, ceniąc domowe ognisko i z wielkim poświęceniem dba o swojej ukochanej dziewczynie. Dlatego w jego przypadku nigdy nie może wystąpić zdrada, kłamstwo czy fałsz. Przy takim chłopaku możesz czuć się pewnie i cieszyć się, że należysz do grona szczęśliwców, kochając Pannę. W porównaniu z innym znakami zodiaku jest to najlepszy kandydat na chłopaka lub męża, bowiem przebywanie z nim należy do najprzyjemniejszych.

Główne zdjęcie: magia.onet.pl