63-letnia Sheila Kiss podbija Instagram i serca osób dbających o zdrowie. Pragniemy opowiedzieć o jej podejściu do zdrowia i urody.

Była modelka przestała pojawiać się na wybiegach zaledwie trzy lata temu. Jej parametry i piękny wygląd sprawiły, że była popularna nawet w takim wieku. Pani Kiss jest jedną z niewielu influencerek swojego pokolenia, która świetnie wygląda w bikini. Jej szczupłej sylwetce mogłaby pozazdrościć niejedna trzydziestokilkuletnia kobieta.

https://www.instagram.com/p/CZeaL2HpyLN/?utm_source=ig_embed&ig_rid=ebf83012-391d-43b7-9713-2a300af44dc4

Brytyjka przyznaje, że swoją doskonałą formę zawdzięcza sportowi. Od ponad trzydziestu lat Sheila regularnie ćwiczy. Codziennie poświęca około dwóch godzin na siłownię podnosząc ciężary. Bardzo to lubi, ale jeden dzień w tygodniu bierze sobie wolne od ćwiczeń.

Praktykowała również bikram jogę przez ponad dziesięć lat przed przeprowadzką na Bali. Ćwiczenia wykonuje się w pomieszczeniu o wysokiej temperaturze.

https://www.instagram.com/p/CZPAw_flh5B/?utm_source=ig_embed&ig_rid=b63351c7-e22f-40df-9052-a4379ddd62cb

Jej uzależnienie od sportu zaczęło się od potrzeby zadbania o sylwetkę po urodzeniu drugiego dziecka. Była modelka wyjaśniła, że nie lubi przestrzegać diet. Według niej, nigdy nie liczyła kalorii, które zjadła, po prostu starała się nie przejadać. Poza tym, Sheila jest przekonana, że zbyt szczupła sylwetka nie jest właściwym celem, o wiele bardziej estetyczne jest posiadanie zgrabnego i wysportowanego ciała.

https://www.instagram.com/p/CZEq8vsFYjz/?utm_source=ig_embed&ig_rid=32c77f44-c14e-4d0e-ab54-16615763c8c0

Instagram Sheili Kiss jest pełen zdjęć, które spotykają się z aprobatą użytkowników. Wśród subskrybentów jest wielu fanów płci męskiej w różnym wieku, jednoznacznie wyrażających swój zachwyt. Kobieta jest zadowolona z komplementów.

https://www.instagram.com/p/CY1FapUFaG2/?utm_source=ig_embed&ig_rid=f7a2d692-9bba-4bd6-ab6e-e1dab4435124

Warto zaznaczyć, że była modelka żyje w zgodzie z samą sobą i z zasady nie korzysta z zabiegów chirurgii estetycznej. Pokazuje, że to nie wiek decyduje o tym, jak kobieta powinna wyglądać, a jej postawa i stosunek do samej siebie.

Główne zdjęcie: lemurov.net