Malezyjska bizneswoman Haliza Mysuri uwielbia swoją kotkę o imieniu Money. I słusznie, ponieważ kotka pomogła kobiecie stać się bogatą. Żadnych przekrętów - zwykła kocia magia!

To jest Money ze swoim prezentem - łańcuszkiem za 6000 dolarów.

foto: lemurov.net

Haliza wyraźnie zaznaczyła, że łańcuszek jest robiony na indywidualną miarę, nie będzie pasował na żadnego innego kota. Tak hojne wydatki to skromna zapłata za usługi Money, bo kotka jest naprawdę magiczna. Jej magia polega na tym, że przyciąga pieniądze, dzięki czemu biznes jej właścicielki ciągle się rozwija.

Oto cała historia

Source: TikTok

Swoją drogą, rozważania na temat magii nie jest wcale żartem. Kiedy Haliza kupiła kociaka w sklepie zoologicznym, dostała pewną przepowiednię. Jeśli zgubisz kotkę, jeśli ona ucieknie, pieniądze znikną razem z nią. I na odwrót. Dlatego Money nigdzie sama nie chodzi, jest dosłownie noszona na rękach przez swoją właścicielkę, jej męża lub służącą.

foto: lemurov.net

To może być jedynie bajką, ale odkąd u Halizy pojawiły się pieniądze, jej biznes ciągle się rozwija. Dobre zamówienia pojawiają się za każdym razem, gdy Haliza ubiera swoją kotkę w nową sukienkę lub zabiera ją do spa, więc chętnie wydaje pieniądze na swojego pupila.

Główne zdjęcie: lemurov.net