W latach 80. amerykański serial „Powrót do Edenu” był prawdziwym odkryciem dla radzieckiej publiczności. Po raz pierwszy pokazano nam nie życie zwykłych rolników, nauczycieli i innych zawodów, jak to zwykle bywało w filmach radzieckich, ale życie ludzi zamożnych.

Historia zdrady męża i przyjaciółki osiągnęła światowy sukces i 3 lata po krótkiej wersji serialu powstał serial składający się z 22 odcinków, który pokazuje, jak Stephanie Harper (jest również modelką o imieniu Tara Wells) zemściła się na swoim mężu i przyjaciółce.

Życie i losy obsady „Powrotu do Edenu” 37 lat po premierze serialu.

Rebecca Gilling - Stephanie Harper/Tara Wells

Aktorka Rebecca Gilling zagrała rolę Stephanie Harper w filmie „Powrót do Edenu”. Dziewczyna, która myślała, że poślubiła najprzystojniejszego i najbardziej kochającego mężczyznę, a jednak nie miała szczęścia, gdyby nie Dave Wells.

W czasie kręcenia serialu, który przyniósł jej sławę, Rebecca Gilling miała 29 lat. Po premierze „Powrotu do Edenu” australijska aktorka zyskała międzynarodową sławę.

foto: lifesmilegoess.ru

foto: lifesmilegoess.ru

foto: lifesmilegoess.ru

Trzy lata po premierze serialu „Powrót do Edenu” zakończono prace nad ostatnim odcinkiem. Choć Rebecca cieszyła się popularnością, poza tą rolą nie otrzymała bardziej znanej propozycji. Potem zagrała w kilku mniej znanych serialach, a w 1993 r. ogłosiła zakończenie kariery aktorskiej.

Aktorka ma obecnie 66 lat. Wygląda świetnie, dba o siebie i swoje zdrowie. Jest singielką, jej jedyne małżeństwo rozpadło się dawno temu, aktorka ma dwóch dorosłych synów.

Rebecca jest zaangażowana w zakresie ochrony środowiska od 25 lat i jest rzeczniczką organizacji Planet Ark.

James Rein jako Greg Marsden

foto: lifesmilegoess.ru

Mąż Stephanie Harper, który chciał przejąć majątek pozostawiony jej przez ojca, nie mieszkając z nią. Po powrocie i sukcesie modelki Tary Wells zakochał się w nieznanej (jak mu się wydawało) kobiecie i chciał się z nią ożenić.

foto: lifesmilegoess.ru

W prawdziwym życiu James Rein był nie tylko aktorem, ale także popularnym piosenkarzem. Ze swoim zespołem, który rozpadł się w 1981 r., był bardzo znany w Australii. Po zagraniu w serialu (była to pierwsza rola w jego karierze aktorskiej) James Rein zagrał tylko w trzech filmach. Nadal tworzy muzykę.

Wendy Hughes jako Jilly Stewart

foto: lifesmilegoess.ru

Była kusicielką w serialu. Grała w serialach i filmach, ale głównie w australijskich. W swojej ojczyźnie (Australia) była jedną z najbardziej znanych i popularnych aktorek.

foto: lifesmilegoess.ru

Wendy była kilkakrotnie zamężna i urodziła dwójkę dzieci. Aktorka zmarła w 2014 r. w wieku 61 lat.

James Smillie - Dan Marshall

foto: lifesmilegoess.ru

W serialu „Powrót do Edenu” aktor wciela się w rolę chirurga plastycznego, który zapewnia Stephanie nową twarz. Jest Szkotem, ale mieszka i prowadzi klinikę w North Queensland, a nie w swojej ojczyźnie.

Po serialu aktor nie był zbyt zajęty pracą, nie grał w innych serialach. W okresie od 1993 do 2001 roku nie brał udziału w żadnych projektach filmowych. Jego ostatnią rolą było pojawienie się w filmie „The Departed” z 2017 r.

foto: lifesmilegoess.ru

foto: lifesmilegoess.ru

James Smillie (lub Smilley, według różnych źródeł) jest w szczęśliwym związku małżeńskim z kobietą o imieniu Caroline, mają wspólnego syna. Niedawno para zyskała nowy status, a mianowicie - dziadków. W ostatnich latach rodzina mieszka w Szkocji, teraz aktor jest lektorem.

Główne zdjęcie: lifesmilegoess.ru