Zobaczmy, w czym tkwi ich moc! „Mam w sobie upór, a dzięki niemu nikt nie może mnie wystraszyć. Moja odwaga opiera się wszelkim próbom zastraszenia mnie” Jane Austen „Duma i uprzedzenie”.

Baran (21 marzec – 20 kwiecień)

Baran jest jednym z najsilniejszych znaków zodiaku. Pełne energii i entuzjazmu, są bardzo aktywne i uwielbiają poznawać otaczający je świat. Osoby spod znaku Barana są urodzonymi przywódcami i mają niepokornego ducha. Nie boją się żadnych przeszkód na swojej drodze. To czyni je całkowicie niezależnymi i daje poczucie samodzielności.

Ci ludzie są również bardzo buntownicze i impulsywne. Są prostolinijni i zawsze o krok do przodu, co może przysporzyć im wielu wrogów. Ze względu na upartą naturę tych ludzi zmiana ich poglądów jest prawie niemożliwa. Siła osób spod tego znaku polega na przywództwie, nieustraszoności i energii.

Gwiazdy urodzone pod znakiem Barana to Leonardo da Vinci, Vincent van Gogh, Emma Watson, Maya Angelou, Lady Gaga, Robert Downey Jr.

Skorpion (24 październik – 22 listopad)

Są od urodzenia silnymi osobowościami i to właśnie ich zaangażowanie odróżnia od reszty ludzi, zwłaszcza jeśli chodzi o emocje. Ten znak zodiaku nie jest jednym z tych, którzy zadowolą się czymś mniejszym niż to, do czego dążą. Skorpion jest arogancki i uwielbia krytykować innych. Te cechy utrudniają stałą komunikację z nim. W związku romantycznym jest bardzo aktywny i oddany swojemu partnerowi.

W czym tkwi siła Skorpiona: w determinacji, dokładności i nastawieniu na wyniki. Gwiazdy urodzone pod znakiem Skorpiona: Julia Roberts, Katy Perry, Matthew McConaughey, Demi Moore, Pablo Picasso

Rak (22 czerwiec – 23 lipiec)

Raki są bardzo wrażliwymi i emocjonalnymi osobowościami, ale nie należy mylić tych cech ze słabością czy bezbronnością. Osoby spod tego znaku są silne, asertywne i niezmienne w swoich decyzjach, a przez to bardzo ambitne, zarówno pod względem zawodowym, jak i w domu. Jeśli chodzi o związki, Raki są dumne ze swojej szczerości i nadmiernie wymagające, co bardzo często rani ich partnerów.

Co stanowi siłę Raka: pewność siebie.

Gwiazdy urodzone pod znakiem Raka: księżna Diana, Nelson Mandela, Robin Williams, Tom Hanks, Lionel Messi, Patrick Stewart, Juliusz Cezar

Lew (24 lipiec – 23 sierpień)

Lwy to prawdziwi królowie dżungli. Nie boją się trudnych sytuacji i zawsze zaproponują kilka rozwiązań danego problemu. Jednak ta siła sprawia, że czasami są dumni i aroganccy.

Siła Lwa to charyzma.

Osoby urodzone pod znakiem Lwa: Daniel Radcliffe, Jennifer Lopez, Barack Obama, Chris Hemsworth, J.K. Rowling, Halle Berry, Ben Affleck i Madonna.

Główne zdjęcie: lavender.land