Jean-Claude Van Damme uprawiał sztuki walki i był znanym sportowcem. Dużo podróżował, brał udział w konkursach. Jednocześnie był czas, kiedy ukochany aktor był tancerzem baletu. Pewnego razu, na jednych z zawodów sportowych, został zauważony przez przedstawicieli przemysłu filmowego.

Zaprosili go do zagrania w niewielkim epizodzie filmu. Jednak jego pojawienie się na ekranie stało się prawdziwą sensacją. Potem zaczęły się pojawiać kolejne filmy z jego udziałem.

Stał się prawdziwą gwiazdą. W ciągu swojego życia był pięciokrotnie żonaty, aktor ma trójkę dzieci.

Gladys Portugues została trzecią żoną aktora i urodziła mu dwójkę dzieci. Jednak między nimi zawsze dochodziło do nieporozumień. Wkrótce się rozwiedli. Jean-Claude ożenił się ponownie, ale zdał sobie sprawę, że w życiu potrzebuje tylko jednej kobiety - Gladys.

Po kolejnym rozwodzie aktor ponownie zamieszkał z trzecią żoną, która stała po raz kolejny jego żoną, czyli piątą. Nawet teraz dochodzi między nimi do sprzeczek, ciągle mówią o rozstaniu, ale na razie, mimo wszystko, są razem.

foto: kakao.im

Christopher Van Warenberg jest najstarszym synem aktora i nosi prawdziwe nazwisko ojca. Niewiele osób wie, że na początku swojej kariery Jean-Claude przyjął pseudonim. Syn aktora poszedł w ślady ojca i gra w filmach.

foto: kakao.im

Bianca, jego córka, również postanowiła przyjąć pseudonim, aby nie zwracać uwagi na swoje słynne nazwisko. Podobnie jak jej ojciec i brat, postanowiła zostać aktorką.

foto: kakao.im

Najmłodszy syn aktora urodził się w związku z czwartą żoną,

Darcy LaPier. Nicholas ma zaledwie 24 lata i jest typowym przedstawicielem złotej młodzieży. Od pewnego czasu ma kłopoty z prawem. Nie chce jednak wiązać swojego życia z kinem.

foto: kakao.im

Główne zdjęcie: kakao.im