Wydaje nam się, że skoro pies jest przyjacielem człowieka, to we śnie zawsze oznacza coś dobrego. Jednak wiele senników ma różne interpretacje psa we śnie. Nie zawsze sen o psie jest dobrą rzeczą. W interpretacji snów istnieją pewne niuanse. Ważne jest w jaki sposób się przyśnił, co robił. Różne interpretacje zależą nawet od koloru sierści i wielkości psa. Jednak w większości przypadków pojawienie się tego zwierzęcia we śnie oznacza coś pozytywnego.

Przyjazny pies

Według senników przyjazny, wesoły, życzliwy pies oznacza, że masz wokół siebie ludzi, którzy są lojalni i oddani, którzy chętnie zadbają o Ciebie i Twoje dobre samopoczucie.

Zły pies

To jest ostrzeżeniem. Może to oznaczać, że jesteś narażony na ryzyko bycia oszukanym i wprowadzonym w błąd. Może to nastąpić ze strony osób, którym przywykłeś ufać. Jeśli we śnie goni Cię pies, powinieneś uważać na zastawione na Ciebie pułapki.

Spacer lub karmienie psa

Nie potrzebujesz nawet sennika. Na pewno masz wspaniałe uczucie po tym śnie. Jeśli we śnie spacerowałeś lub karmiłeś psa, jest to bardzo dobry znak, który oznacza powodzenie i pomyślność w przyszłości.

Biały pies

Jeśli pies w Twoim śnie ma białą sierść, czeka Cię szczęście i powodzenie. Możesz być bogaty i zamożny lub otrzymać szansę na realizację własnych projektów.

Czarny pies

Według senników nie jest to dobry znak. Czarny pies ostrzega, że wkrótce możesz rozczarować się swoim przyjacielem. Musisz przyznać, że to bardzo nieprzyjemna rzecz.

Rudy pies

Jest to ktoś, kto się o ciebie troszczy - może to być bliski przyjaciel, partner, mąż lub żona. Przypomnij sobie, co pies robił we śnie i co chciał przez to osiągnąć. Być może Twoi bliscy czegoś od Ciebie chcą, ale nie są gotowi, by o tym mówić.

Głośne szczekanie

Ogólnie rzecz biorąc, szczekanie psa, według senników, oznacza jakąś wiadomość. Ważne jest jak zareagowałeś na szczekanie we śnie. Jeśli szczekanie cię przestraszyło, to prawdopodobnie są to nieprzyjemne wiadomości, być może złe. Jeśli szczekanie nie wywołało negatywnych emocji, to wiadomość będzie pozytywna.

Jeśli pies gryzie

Widzieć we śnie psa, który Cię gryzie, wskazuje na oczekiwanie możliwych konfliktów, rozstania lub pogorszenia relacji z bliskimi, rodziną lub współpracownikami.

Dużo psów

W tym przypadku sennik obiecuje, że będziesz żył długo i szczęśliwie, ponieważ wybrałeś właściwą drogę. Nawet jeśli teraz przeżywasz pewne trudności, radzisz sobie z nimi doskonale. Jeśli jednak są to psy bezdomne, czekają cię trudne, a nawet uciążliwe wydarzenia i okoliczności życiowe.

Mały pies i duży pies

Jeśli śni Ci się mały pies - spotkasz narcystyczną osobę, która udaje, że się o Ciebie troszczy, ale tak naprawdę myśli tylko o sobie. Duży pies jest symbolem zwycięstwa i pokonania trudności.

Chory pies

Według senników to również nie jest dobry znak. Jeśli śni Ci się duży, chory pies, możesz mieć kłopoty, pogorszenie się sytuacji lub utratę dobytku. Jeśli śni Ci się mały, chory pies, jest to oznaka smutku i rozczarowania.

Małe szczeniaki

Jest to piękny sen, który sugeruje, że czeka Cię rozwój, radość, miłe spotkania, a może nawet nowe dobre znajomości i egzotyczne podróże.

Główne zdjęcie: google.com