Nie należy trzymać się małych ludzi, którzy nie pasują do Ciebie. Są takie sytuacje, kiedy ludzie nie pasują do Ciebie. Zdajesz sobie sprawę, że oddychanie jest bolesne. Nie musimy przebywać z ludźmi, którzy utrudniają nam oddychanie lub krępują nasze ruchy. Kiedy związek zaczyna się psuć przy każdym niewygodnym ruchu, traci swój kształt, kolor - to nie jest już związek. I nie ma znaczenia, czy jest to miłość, przyjaźń czy współpraca. Wszystko, co moje, to wolność i miłość, a w miłości, jak wiecie, nie ma strachu.

Wielu ludzi woli stosować się do zasad innych ludzi. Wszystko to robią po to, by wyglądać delikatnie, przyjaźnie i do tego kobieco.

Jeśli jednak masz kręgosłup moralny - nie trzymaj się takich ludzi, którzy nie pasują do Ciebie. Jeśli musisz codziennie cierpieć, przezwyciężać niewygodę, zamykać się w sobie, to po co ci tacy przyjaciele, mężczyźni, kobiety? Nie można tego znosić przez całe życie.

Dobre relacje są jak dobry sweter. Jest odpowiedni do pogody, umiarkowanie miękki, ciepły, wygodny, chroni przed zimnem, ale nie krępuje ruchów, pozwala oddychać bez bólu i nie kłuje delikatnej skóry.

Główne zdjęcie: tayni-mirozdaniya