Niezależnie od sezonu, kolęd zawsze miło posłuchać. Często przypominają nam miłe chwile spędzone z rodziną, a jeśli takie święta dopiero przed Wami, możecie zapisać piosenkę i wspólnie posłuchać jej przy wigilijnym stole. To nowa interpretacja utworu z 1895 roku pt.

„Away In A Manger” w wykonaniu Susan Boyle i chóru.

Artystka zabłysnęła wiele lat temu w brytyjskiej wersji show „Mam Talent”. W 2008 roku zachwyciła publiczność i otworzyła przed sobą drzwi do nowego świata. Program przyniósł jej sławę i uznanie. Jakiś czas później Susan wypuściła swój pierwszy album.

Piosenkarka jest w kwiecie wieku, ponieważ ma 57 lat, a jej głos jest niesamowity. Jest bardzo religijną osobą, dlatego swoją karierę rozwinęła w tym kierunku.

View this post on Instagram

I am who, I was born to be...✨

A post shared by Susan Boyle (@susanboylemusic) on

W jednym z wywiadów wyznała, jak wiele znaczy dla niej wiara i nabożeństwa. Jest to jej sposób na życie i ogromna część jej sukcesu, ponieważ wszystko, co ma zawdzięcza Bogu. Kariera jej nie zmieniła i do tej pory religia jest dla niej najważniejsza.

Filmik został nagrany w Nowym Jorku podczas jej występu z chórem dziecięcym. To niezwykłe wystąpienie, które musisz zobaczyć i pokazać swojej rodzinie. Naprawdę chwyta za serce.

Posłuchaj tej pięknej kolędy:

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: google.com