Są kobiety – prawdziwe kobiety. I są baby. Kim być - każda z nas wybiera sama. Co do bab – tutaj wszystko jest jasne.

Być Kobietą

Oznacza to bycie na tyle słabą, by mieć u boku silnego mężczyznę. I wystarczająco mądrą, by być słabą. Nie szukać szerokich pleców, ale szerokiego serca. Wyjść za mąż z miłości.

Kto powiedział, że mężczyzna powinien być odważny, a kobieta powinna wyjść za mąż?

Kobieta powinna być szczęśliwa. I nie jest nikomu nic winna. Są kobiety - prawdziwe kobiety. I są baby. Kim być - każda z nas sama wybiera.

Jeśli chodzi o baby - tutaj wszystko jest jasne. Są to kobiety, które nie używają skrzydeł, ale wolą latać na miotle. Zawsze czegoś im brakuje, wszyscy są coś winni. Komunikując się z nimi, rozumiesz, że jeśli wąż jest trujący, to nie ma znaczenia, czy jest chudy, czy gruby.

Być kobietą oznacza myśleć, czuć i działać jak kobieta. Ubierać się, stroić, być kapryśną. Kochać, rodzić, przebaczać. Służyć, sprawiać przyjemność, dostosowywać się. Rozkazować, zachęcać, uwadzać. Być wystarczająco piękną, aby być zadowoloną. Być wystarczająco utalentowaną, by być uznawaną przez innych. Pracować tak, jakbyś nie potrzebowała pieniędzy. I kochać - jakbyś jutro miała umrzeć.

Prawdziwa kobieta jest przyjaciółką sił wyższych. I nie oczekuje od życia niczego poza dobrem. Dlatego spełniają się nie tylko jej marzenia, ale nawet złudzenia.

Czego potrzebuje kobieta? Wejść do pięknego kraju miłości. I zdobyć pozwolenie na pobyt w tym kraju, a nie wizę turystyczną lub pracowniczą. I że wybrany był wsparciem, a nie podparciem. Kochanym, nie partnerem. A jeśli kochany jest w pobliżu, raj jest w domku z kart, w chacie i w zamku z powietrza.

Główne zdjęcie: econet