Kiedy ten trzynasto-letni chłopiec o imieniu Abu wszedł na scenę programu o nazwie "The Voice Kids Belgia" z pewnością odniósł wrażenie dźwigania na sobie ogromnej odpowiedzialności. Doskonale wiedział on, iż piosenka którą postanowił zaśpiewać nie jest njałatwiejszą do wykonania piosenką. Jednakże chłopiec miał ogromną nadzieję, iż poradzi on sobie z przekonaniem do siebie jury. Jesteśmy pewni, że wszyscy doskonale wiedzą, kto w oryginale śpiewa utwór, który ten chłopiec postanowił zaśpiewać. Celine Dion jest bowiem legendarną piosenkarką z niesamowitym głosem.

Także gdy Abu stwierdził, iz ma on zamiar zaśpiewac piosenkę tej artystki pod tytułem ,,My Heart Will Go On” z legendarnego już filmu o tytule "Titanic", wszystkie osoby były bardzo wątpliwe, że da on radę zrobic to tak, jak powinien. Jednakże chłopiec dobrze zdawał sobię sprawę, iż ten utwór jest dla niego wręcz idelany. Ta piosenka jest wyjątkowo emocjonalna oraz bardzo cięzka do zaprezentowania według własnego zamysłu. To, co wykonał na tej scenie Abu, jest ogromnym wyczynem. Ten występ potwierdził tylko, iż chłopczyk został świetnie obdarowany przez Boga.

Kim tak w rzeczywistości jest to utalentowane trzynasto-letnie dziecko? Ma on na imię Abobaker Rahman. Był on zmuszony do ucieczki z Afganistanu przez wojnę i w tym samym czasie udania się w pościg za swymi fantazjami. Jego występ pokazał, iż jak całkowicie mu się to udało.

Absolutnie nie sprawił on zawodu jury. ich ogromny zachwyt występem jest od razu widoczny w ich oczach. Obowiązkowo obejrzyj ten poniższy filmik, aby zobaczyć ich rekacje oraz usłyszeć jego cudowny głos. Jesteśmy wręcz pewni, iż nawet Celine Dion zachwycała by się tym trzynastolatkiem. Jak jest wasza opnia na temat jego występu?

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: google.com