Mogłoby się wydawać, że astrologowie zajmują się tylko zestawianiem różnych rankingów. Kto potrafi lepiej gotować? Kto jest skazany na bycie bogatym? Osoby spod których znaków zyskają sławę? I choć to nieprawda, niektóre z przewidywań są zaskakująco trafne. Postanowiliśmy sprawdzić jeden z tych rankingów. Spójrzmy zatem na najgorsze gospodynie domowe według znaków zodiaku!

Według statystyk, 5 poniższych przedstawicielek kręgu zodiakalnego ma wiele mocnych stron. Natomiast gotowanie i sprzątanie do nich nie należy.

Kiepskie gospodynie domowe według astrologów

5 miejsce: Waga

Łagodna i subtelna Waga jest o wiele bardziej skupiona na tym, co duchowe niż na tym, co przyziemne. Ich pierwszym priorytetem jest głębokie więzi emocjonalne z partnerem, a nie garnki, patelnie i mopy. Taka kobieta będzie niezawodnym sojusznikiem wszędzie, tylko nie w kuchni. Dzieje się tak pomimo tego, że Waga uwielbia i umie gotować.

Ponadto kobieta urodzona pod tym znakiem jest pełna innych cennych cech. Świetnie sobie radzi z dziećmi, utrzymuje dobre relacje z rodzicami męża i zawsze pomoże podjąć mądrą decyzję.

4 miejsce: Lew

Właściwie to lwica. Z tymi osobami nigdy nie będziesz głodny, ponieważ nawet jeśli mama Lew nie ma czasu na gotowanie obiadu, zawsze jest możliwość zamówienia jedzenia do domu. Mimo że Lew jest określany jako egocentryk, rodzina jest dla niego najważniejsza. Szczególnie dla kobiet urodzonych pod tym znakiem zodiaku. Dbają o swoich bliskich tak, jak lwy dbają o swoje stada.

Nawet jeśli uda ci się wkręcić Lwa w wir obowiązków domowych, miej się na baczności. Sprzątanie i inne obowiązki nie odpowiadają tym ambitnym naturom, sprawiając że się nudzą i smucą. Lepiej niech Lew pozostanie w swoim żywiole - niech zdobywa nowe szczyty! Natomiast sprzątaniem zajmie się serwis sprzątający.

3 miejsce: Strzelec

Zamiłowanie kobiet spod znaku Strzelca do obowiązków domowych pojawia się u nich, gdy już są w starszym wieku. Silne, aktywne i wesołe, dość uparte. Zmuszenie Strzelca do sprzątania jest praktycznie niemożliwe.

Być może dlatego tak bardzo kochają podróże. Czy to namiot, czy pokój hotelowy, nocleg jest dla nich tylko tymczasowym miejscem schronienia pomiędzy przygodami. Przez szczęśliwy zbieg okoliczności, kobiety spod znaku Strzelec częściej niż inni znajdują sobie mężczyznę, który lubi zając się domem.

2 miejsce: Baran

Ze swej natury kobiety urodzone wiosną są bardzo wrażliwe, często się obrażają i wymagają wyjątkowego podejścia. Mówi się, że Baran może zrobić wszystko, ale tylko wtedy, gdy sam tego chce.

Jeśli będziesz wywierać presję na osób spod znaku Baran w kwestii obowiązków domowych, poczują jeszcze większą niechęć do sprzątania. Nawet podświadomie będą robiły wszystko na odwrót. Jeśli jednak pochwalisz kobietę spod znaku Baran i znajdziesz do tego odpowiednie słowa, zamieni się w prawdziwą gospodynię domową. Mimo to takie podejście jest trudne do znalezienia, dlatego kobiety spod znaku Baran bez odpowiedniej zachęty częściej patrzą w stronę udanej kariery niż w stronę domu.

1 miejsce: Skorpion

Ten ranking nie jest wyjątkiem dla osób urodzonych pod tym znakiem, który jest uważany za najbardziej wymagający. Skorpiony lubią być nienaganne we wszystkim, zwłaszcza w tym, co pozostaje na widoku. Wygląd, praca, życie towarzyskie powinny być idealne. Ale w tym, co jest ukryte przed oczami innych, może panować kompletny chaos.

Szczególnie w rzeczach tak nieistotnych jak sprzątanie. Kurz i przepełniona garderoba nie poruszą zbytnio kobiety spod znaku Skorpion. To nie czyni jej mniej fascynującą dla mężczyzn! W końcu Skorpion mimo wszystko jest uważany za jeden z najbardziej namiętnych i uwodzicielskich znaków.

Powiedzmy sobie szczerze: zawsze i wszędzie są wyjątki! Poza tym świat już dawno pozbył się stereotypu, że sprzątanie domu to zajęcie wyłącznie dla kobiet. Z reguły na liście kiepskich gospodyń domowych znajdują się ambitne znaki zodiaku. Spędzenie czasu na obowiązkach domowych wydaje im się, jeśli nie wyczerpujące, to przynajmniej pozbawione sensu.

Główne zdjęcie: sovkusom