Po ślubie Kevin i Nicole Barattini postanowili powiększyć rodzinę. Marzyli o wspólnych dzieciach i byli podekscytowani pomysłem zajścia w ciążę. Niemniej jednak tak się nie stało. Próbowali dalej, ale bez powodzenia. Nigdy się nie poddali i byli gotowi spróbować.

foto: podaj.to

Nie mogli wiedzieć, jak potoczą się sprawy, a droga do założenia rodziny okazała się trudniejsza, niż mogliby sobie wyobrazić. Mimo to wiedzieli w swoich sercach, że właśnie to chcą robić i nie chcieli porzucić swojego marzenia.

Para nie miała wystarczająco pieniędzy na surogatkę, czyli matkę zastępczą. Kevin i Nicole opowiedzieli o całej sytuacji parze swoich przyjaciół Liannie i Shaunowi, którzy zrobili dla nich coś niewiarygodnego! Lianna i Shaun razem mają pięcioro dzieci i uwielbiają swoją dużą rodzinę. Po pięciu ciążach Lianna rozważyła posiadanie jeszcze jednego lub dwojga dzieci z mężem.

foto: podaj.to

Podczas kolacji z przyjaciółmi Lianna zaszokowała wszystkich, gdy ogłosiła, że będzie gotowa pomóc Kevinowi i Nicole mieć dziecko, zostając dla nich matką surogatką. Dla Nicole i Kevina był to najlepszy scenariusz, ponieważ była to ich bliska przyjaciółka.

foto: podaj.to

Oto jak Lianna wytłumaczyła swój zamiar: „Kiedy usłyszałam o ich sytuacji, była bardzo zasmucona. Bardzo chciałam, aby moja przyjaciółka mogła przeżyć całe szczęście bycie matka tak, jak to przeżywam na co dzień ja. Zastanawiałam się nad propozycją noszenia ich dzieci, ale właśnie urodziłam i nie byłam pewna, czy moje ciało jest już gotowe na urodzenie kolejnego dziecka”.

Przez łzy Nicole i Kevin zaakceptowali propozycję Lianny. Byli bardzo szczęśliwi z powodu bezinteresownej oferty przyjaciół, która pomogłaby im uzyskać to, o czym zawsze marzyli.

foto: podaj.to

Pierwsza próba sztucznego zapłodnienie się nie powiodła. Przyjaciele podjęli drugą próbę, po czym w wyznaczonym terminie obie pary przybyły do gabinetu lekarskiego, aby dowiedzieć się, czy Lianna jest w ciąży z dzieckiem Kevina i Nicole. Tym razem lekarz miał dobre wieści do przekazania. Powiedział im, że Lianna jest w ciąży!

foto: podaj.to

Poza tym miał jeszcze lepsze wieści ... była w ciąży z bliźniakami! Wszyscy byli zachwyceni i wzruszeni, gdy usłyszeli dobrą nowinę. Kevin i Nicole powitali w tym roku nie jedno, ale dwoje dzieci.

10 lutego 2017 r. przybyły bliźniaki. Kevin i Nicole przywitali chłopca i dziewczynkę. Nazwali je Dominic i Luciana. Dzieci urodziły się zdrowe i cała ciąża Lianny poszła dobrze.

Para była zachwycona trzymaniem noworodków w ramionach i nie mogła być bardziej wdzięczna Liannie.

foto: podaj.to

„To niesamowita rzecz” – powiedział Kevin – „niemal poddaliśmy się i myśleliśmy, że to koniec drogi, a teraz mamy dwójkę pięknych dzieci”.

Główne zdjęcie: podaj.to