O ile koty i psy można bezpiecznie przewozić w transporterach, o tyle dla rybek z akwarium nie wynaleziono jeszcze takich przydatnych rzeczy. Niedawno pewien tajwański bloger zaprezentował swój wynalazek - akwarium na kółkach. Bardzo szybko ten wynalazek stał się popularnym w Internecie.

Właściciele od dawna mogą przewozić swoje zwierzęta w dowolne miejsce dzięki specjalnym transporterom. Ale ostatnio tajwański bloger Huang Xiaojie zastanawiał się, jak przewozić rybki, jeśli właściciele zechcą zabrać je na spacer. Huang prowadzi własny kanał na YouTube, gdzie dzieli się ciekawostkami i swoimi wynalazkami. Jego ostatni wynalazek to akwarium na kółkach, który zyskał dużą popularność.

foto: petpop.cc

Bloger zespawał metalową konstrukcję, przymocował kółka i długi uchwyt, a następnie dodał do konstrukcji akwarium w kształcie cylindra. Akwarium wyposażone jest w system filtracji, system oświetlenia oraz pompę tlenową. Po kilku dniach pracy, akwarium na kółkach był gotowy!

foto: petpop.cc

Chłopak wybrał się na spacer ze swoimi złotymi rybkami ulicami Taipei, stolicy Tajwanu, i otrzymał zainteresowane spojrzenia przechodniów. Wiele osób zapytało chłopaka co to za dziwna rzecz i poprosiło o zrobienie zdjęcia z akwarium.

foto: petpop.cc

Subskrybenci blogera również docenili wynalazek - poprosili nawet o dodanie systemu amortyzacji, aby rybkom było wygodniej na nierównej drodze. Po tym, jak filmik z rybkami uzyskał miliony wyświetleń w Internecie, bloger stał się jeszcze bardziej popularny i zyskał więcej subskrybentów.

foto: petpop.cc

foto: petpop.cc

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: petpop.cc