To najbardziej niezrozumiałe przyciąganie między wami będzie was do siebie przyciągać przez całe życie.

Każdy człowiek od początku ma swoją bratnią duszę, choć nawet nie zdaje sobie z tego sprawy.

Najciekawsze jest to, że nasza dusza już o tym wie!

Wszechświat również o tym wie i kiedy ta osoba pojawi się w twoim życiu, poczujesz się tak, jakbyś znał ją od dawna.

Trudno sobie coś takiego uświadomić, prawda?

Należy słuchać swojej intuicji i nigdy nie lekceważyć instynktu.

Przecież nigdy się nie myli, to prawda. Tak, jesteś w stanie zignorować, wątpiąc we wszystko. Przecież nie masz żadnych dowodów. Tyle że instynkt jest znacznie silniejszy niż mogłoby się wydawać.

Wpływ na pracę.

Tutaj można by całkiem logicznie argumentować, jak to jest, że skoro wszechświat jest po naszej stronie, to dlaczego mamy złe doświadczenia w relacjach? Jednak na wszystko jest czas i miejsce. Każde wydarzenie w naszym życiu nie dzieje się bez przyczyny.

Nie w naszej mocy jest zmienić uczucia innych ludzi, ani nie w naszej mocy jest sprawić, byśmy kochali. Nie jest w naszej mocy sprawić, by związek się rozwijał, gdy jest już zniszczony. Ludzie sami tworzą swoje relacje. Odpychanie się nawzajem będzie prowadziło do ciągłych niepowodzeń.

Nie jest w naszej mocy zmienić uczucia innych ludzi i nie mamy prawa zmuszać siebie do miłości.

Tak, byłaś w innych związkach, które są w przeszłości. Może nawet to było coś poważnego, ale ostatecznie się nie udało.

Ale przykre doświadczenia w związku to nic innego jak proces uczenia się. W każdym związku odkrywałaś, jak bardzo jesteś silna. Jednocześnie poznałaś też słabe strony swojej osobowości. Dostrzegłaś zarówno pozytywne, jak i negatywne czynniki swojej osobowości.

Przede wszystkim cenne lekcje wyciągnięte ze złych doświadczeń w związku są podstawą do tego, by w przyszłości znaleźć osobę, która jest twoją bratnią duszą.

Teraz już wiesz, co musisz zrobić, aby Twój partner był silniejszy.

Złe doświadczenia w związku to nic innego jak proces uczenia się.

Trzeba zawsze pozostać wiernym sobie. Musisz poznać i zaakceptować siebie, osobę, która jest w tobie - twoją istotę. Trzeba poznać siebie także od zewnątrz.

Każdemu zdarzają się potknięcia. Wszyscy popełniamy błędy - tak już jest w naszym życiu. Jednak stałeś się silniejszy, potrafisz iść dalej. Próbowałeś znaleźć wyjście z ciemności i udało ci się.

W rzeczywistości w ten sposób dochodzi do poszukiwania duszy.

Życie zgodne z głosem swojego serca.

Kiedy w końcu akceptujesz siebie w całości, to pokazuje, że zacząłeś żyć zgodnie z głosem swojego serca. Twoja bratnia dusza również postąpi w ten sam sposób, dając początek relacji, która nie będzie oparta na strachu.

Twoja bratnia dusza może podróżować po świecie, ta osoba może mieć bujne życie towarzyskie, ale taki styl życia nie spowoduje problemów w związku. Wasz związek jest bezpieczny, gdyż łączy was miłość i zaufanie.

Jest to bardzo ważne, gdy partnerzy w związku ufają sobie nawzajem. Macie okazję przekonać się, jak bardzo szanujecie przestrzeń osobistą drugiej osoby. Ten rodzaj wolności w związku nie niszczy go, a utrzymanie tej przestrzeni pomoże uczynić związek silniejszym.

Nie mylisz się.

Związek z prawdziwego zdarzenia może wydawać się znacznie trudniejszy. Spójrzmy na dzisiejsze statystyki rozwodowe, na przerażające dramaty, które są relacjonowane w mediach. Powiedzmy sobie szczerze, prawdziwa miłość daleka jest od komedii romantycznej. Nigdy nie jest łatwo, chyba że to film romantyczny.

Głównym powodem nieudanego związku jest to, że przynajmniej jedna dusza nie jest już połączona z drugą. Każdy, kto doświadczył samotności, powie ci, że życie społeczne wywiera presję na ludzi, aby znaleźli swoją prawdziwą miłość.

Z powodu wewnętrznych lęków niechętnie szukamy swojej drugiej połówki, ignorując instynkt. Tyle że nikt nie chce mieszkać samotnie.

Główne zdjęcie: google