Wszystkie znaki zodiaku posiadają własne patrony – Anioły Stróże, które opiekują się tymi, które urodzone zostały pod daną gwiazdą. Z poniższego atykuły dowiesz się, który Anioł Stróż opiekuje się twoim znakiem zodiaku.

Baran

Aniołem Baranów jest Marchidiel.

Anioł Baranów pomaga im w rozpoznawaniu osób, które nie są wobec nich szczere. Wszystkie rodzaje odejścia od miejsca zamieszkania Branów spowoduje odpoczynek, przemyślenie istotnych spraw oraz powrót pełni sił, energii a także nowatorskich zamysłów.

Byk

Aniołem Byków jest Asmodel.

Anioł Byków pomaga im w odkrywaniu w sobie skromności oraz wrażliwości. Byki nie powinny przechwalać się swoim sukcesem, szczególnie gdy im przyjaiołom nie idzie coś zgodnie z planem i pragnie ich pomocy. Byki powinny pamiętać, iż największą radością życia są codzienne, małe przyjemności oraz drobnostki. Dzieci oraz partner Byka będą bardzo zadowoleni, jeżeli Byk od czasu do czasu zaprosi swojego męża bądź swoją żonę na miły, wspólny wieczór, lub gdy zrobi on coś miłego dla swoich dzieci.

Bliźnięta

Aniołem Bliźniąt jest Ambriel.

Anioł Bliźniąt pomaga im w mądrym wybieraniu oraz odróżnianiu szans od pechowych wabików. Ich anioł sprawia, iż Bliźnięta stają się znacznie bardziej optymistyczni, dzięki czemu poznają oni więcej osób i zdobywają więcej kolegów w miejscu pracy. Sprawia to, że wypadałoby podkształcić się troszkę bardziej. Nauka języka włoskiego, pójście na siłownię, albo szkolenie dotyczące szydełkowania? Bliźnięta nie powinny zwlekać oraz zapisać się na ćwiczenia, o których myślą oni od dłuższego czasu.

Rak

Aniołem Raków jest Murierl.

Anioł Raków pomaga im w podejmowaniu rozważnych oraz mądrych decyzji. Jest to też dobrym momentem na skupienie się na swojej osobie. Zakres obowiązków domowych jest ważny, lecz pasje, zainteresowania oraz humor Raków są tak samo ważne. Odwiedzenie fryzjera bądź kostemtyczki, znalezienie czasu na zrobienie zakupów dla siebie może mieć ogromny wpływ na poprawę samopoczucia Raków. Wszystkie kobiety potrzebują momentu odprężenia!

Lew

Aniołem Lwów jest Werchiel.

Anioł Lwów pomaga im w ich relacjach z przyjaciółmi. Korzystając z jego pomocy Lwy są w stanie udzielać swoim przyjaciołom uczciwych rad. Marzec jest idealnym czasem do flirtu. Jeśli Lwy zapomniały juz jak należy flirtować, powinny sobie jak najszybciej przypomnieć. Mogą one pozarywac do kolegi z pracy, a także do swojego ukochanego męża. Lwy powinny pamiętać, iż flirt – niewątpliwie w obwodach zdrowego rozsądku – jest samym zdrowiem oraz doskonałą zabawą, dodającą im odwagi.

Panna

Aniołem Panien jest Hamaliel.

Jeśli Panny kiedykolwiek stoją przed ważnymi wyborami, ich anioł pomaga im w podejmowaniu słusznych decyzji. Panny nie powinny bać się ryzyka, ponieważ posiadają oni nad swoją głową szczęśliwą gwiazdę, która sprawia, że co i rusz czekają je jakieś nowe powodzenia. Panny powinny oczekiwać poprawy ich sytuacji finansowej oraz być może spełnienia ich marzeń o wakacjach.

Waga

Aniołem Wag jest Uriel.

Anioł Wag pomaga im w uzsykaniu odwagi oraz pewności siebie. Sprawia on, że Wagi czują się ważne i wpływowe, dzięki czemu widzą to też inne znaki i traktuję je dokładnie tak, jak chcą one być traktowane. Wagi często mają mnóstwo rzeczy do wykonania w pracy, lecz jeżeli nie będą w siebie wątpić, to na pewno ze wszystkim sobie świetnie poradzą.

Skorpion

Aniołem Skorpionów jest Bardiel.

Anioł Skorpionów pomaga im w uzyskaniu większej ufności do innych osób i w bardziej optymistycznycm spojerzeniu na wszystko dookoła nich. Świetnie się składa, ponieważ Skorpiony zawsze mają duże powożenie i często spotykają na swej drodze wielu bardzo miłych ludzi, mających wobec nich jak najbardziej szczere zamiary. Jednakże Skorpiony powinny zacząć dbać lepiej o swoje zdrowie, odwiedzać lekarzy oraz zrobić sobie najważniejsze badania, ponieważ nie ma na co czekać.

Strzelec

Aniołem Strzelców jest Adnachiel.

Anioł Strzelców pomaga im w nabraniu pewności siebie, dzięki czemu Strzelcy nie obawiają się rozmowy z szefem na temat podwyżki. Gwiazdy uważają, iż taka rozmowa zawsze kończy się dla Strzelców sukcesywnie. Strzelce powinny zacząć poświęcać więcej czasu na swoją drugą połówkę, na romzowy z nią, wspólnie wycieczki bądź oglądanie filmów. Strzelce muszą dbać o swoje związki przez cały czas i nigdy nie powinny o tym zapominać.

Koziorożec

Aniołem Koziorożców jest Haniel.

Anioł Koziorożców pomaga im w poprawieniu ich sytuacji materialnej. Sprawia on, iż znalezienie nowej pracy bądź uzykanie podwyżki staje się dla nich banalnie proste. Anioł Koziorożców ma także wpływ na dobre zachowanie ich ukochanych osób, dzięki czemu moga oni oczekiwać miłych niespodzianek, a między nimi od nowa narodzą się zapomniane już uczucia i pojawią się ukochane motylki w brzuchu.

Wodnik

Aniołem Wodników jest Gabriel.

Wszystko, co Wodniki do tego momentu odkładały na późniejszy okres, wreszcie będzie mogło się spełnić. Oczywiście pomoże im w tym nikt inny jka ich anioł, Gabriel. Jest to dobrym momenem na rozwijanie swoich pasji. Dokładnie w tym momencie Wodniki powinny zacząć spełniać marzenia z rzed wielu długich lat. Sprawi to, że staną się oni bardziej pewni siebie oraz szczęśliwi.

Ryby

Aniołem Ryb jest Zadkiel.

Chociaż Rybom nigdy nie zdarza się mieć kłopotów zdrowotnych, powinni oni skupić się na swoim zdrowiu w tym momencie. Wyczerpanie oraz stres bardzo źle wpływają na Ryby. Także powinny one znaleźć chwilkę dla siebie oraz spróbować wypocząć. Spa z przyjaciółkami, bądź kilka dni w górach albo nad morzem sprawią, iż Ryby lada moment poczują się znacznie zdrowiej. Polepszy to ich związek z drugim człowiekiem.

Jeśli ostanimi czasy przykuwaliści za mało uwagi do swojej osoby, nadeszła pora, aby to zmienić z pomoga Wszych Aniołów Stróżów.

Główne zdjęcie: google.com