Wygląd może być mylący, a ten kot jest tego dowodem. Za tym wyrazem mordki kryła się bardzo przyjazna natura, ale nawet wolontariusze w schronisku nie od razu w to uwierzyli.

Bezdomny kot został znaleziony przez kobietę - mieszkał w pobliżu jej domu.

Kobieta była przerażona jego wyrazem mordki i myślała, że kot jest zły, a nawet agresywny, dlatego przez długi czas trzymała się od niego z daleka. Wyobraźcie sobie jej zdziwienie, gdy okazało się, że charakter kociaka był dokładnym przeciwieństwem jego wyglądu.

foto: lemurov.net

Kobieta podeszła bliżej i zorientowała się, że kot tak naprawdę jest czuły i bojaźliwy. Nieatrakcyjny wygląd kota wskazywał, że wiele przeszedł podczas swojego życia na ulicy i teraz potrzebuje pomocy.

foto: lemurov.net

Nie mogła zostawić zwierzaka na ulicy, więc postanowiła skontaktować się z organizacją, która pomaga zwierzakom. Kiedy zobaczyli kota, wolontariusze nie od razu uwierzyli, że kot jest naprawdę przyjaźnie nastawiony.

foto: lemurov.net

Jednak po pewnym czasie spędzonym z bezdomnym puszystym kotem, wolontariusze zrozumieli, że kobieta miała rację. Ten wyraz na pyszczku kota nie ma nic wspólnego z jego charakterem.

Ratownicy wymyślili imię dla nowego przyjaciela. Teraz nazywa się Giggles, co tłumaczy się jako „chichotanie”. W połączeniu z mordką kota imię jest dość zabawne, ale bardzo urocze.

foto: lemurov.net

Poszukiwania właściciela dla tego niezwykłego zwierzaka nie trwały długo. Jak się okazało, wielu ludzi chciało mieć takiego przyjaciela, nawet ci, którzy mieszkali w różnych częściach świata.

Giggles jest teraz prawdziwą gwiazdą. Jego zdjęcie jest popularne w Internecie, a organizacja, która mu pomogła, umieściła jego zdjęcie na swojej stronie internetowej.

foto: lemurov.net

Giggles i jego nowa właścicielka wyglądali jakby byli dla siebie stworzeni. Kot od razu poczuł się „jak w domu” i już przy pierwszym spotkaniu tulił się do swojej nowej właścicielki.

Zwierzak wygląda teraz zupełnie inaczej. Zadbany i wesoły, oczywiście podoba mu się przytulne otoczenie i troskliwi właściciele.

foto: lemurov.net

Giggles pomaga teraz schronisku, które kiedyś pomogło mu. Bierze udział w sesjach zdjęciowych do ogłoszeń związanych z bezdomnymi zwierzętami.

Główne zdjęcie: lemurov.net