Nicole Powell ujęła na swoim filmiku wzruszającą chwilę, podczas której jej synek nucił piosenkę swojemu młodszemu braciszkowi, który niestety urodził się z zespołem Downa. Wideo podbiło serce każdego, kto je widział. Piosenka pod tytułem „10 000 Hours” w oryginale zaśpiewana przez Justina Biebera w wykonaniu tego sześcio-letniego chłopczyka jest prawdziwym mistrzostwem.

Starszy brat obejmuje swoimi malutkimi rączkami młodszego braciszka i śpiewa dla niego piosenkę. Na filmiku mocno widoczne jest uczucie, które łączy obydwu braci. Niezwykła miłość, troska sześcio-letniego chłopca, promienność oraz bezwzględne zaufanie maleństwa.

Source: youtube.com

Moment, który udało się nagrać Nicole Powell, jest jednym z najcudowniejszych momentów dla wszystkich matek. Historia ich rodziny jest wyjątkowo rozczulająca. Maleńki Tripp pojawił się na tym świecie z zespołem Downa i w pierwszym miesiącu swojego życia przebywał on cały czas w szpitalu na oddziale intensywnego nadzoru. Wypisano go ze szpitala w dzień Wigilii Bożego Narodzenia. W domu niecierpliwie oczekiwała go calutka rodzina.

Rozczulające wideo na początku miało zostać wysłane tylko do taty chłopczyków, jednakże po namyśle kobieta postanowiła coś innego. Zdecydowała się ona opublikować to wideo na jednym z portali społecznościowych, ażeby pochwalić się oraz podzielić się swoim błogosławieństwem a także uradowaniem z innymi ludźmi.

Gepostet von Nicole Powell am Mittwoch, 1. Januar 2020

Miłość nie obchodzą chromosoy. „Każdy z nas jest inny” – opowiada sześciolatek o imieniu Rayce i z ogromną miłością spogląda na swojego młodszego braciszka. Każdy ochoczo przyzna rację temu niezwykle inteligentnemu chłopczykowi.

Oryginalny filmik został odtworzony przez parę milionów użytkowników i stał się viralem. „To było coś niesamowitego” – skomentowała to pełna uczuć mama chłopców. Kobieta opowiedział również, iż głowiła się nad tym, czemu to właśnie ich synek urodził się z zespołem Downa.

Wywnioskowała jednak, iż Bóg miał na nich większy cel. „Może było to po to, aby wnieść do życia więcej miłości oraz świadomości” – odpowiada – „Ludzie boją się o to, co może się wydarzyć, lecz on jest ideałem”. Pod koniec wyznaje, iż jest niezwykle dumną matką tych cudownych synków. Z wyjątkiem liczącego kilka tygodni Trippa oraz liczącego sześć lat Rayce’a, Nicole posiada dodatkowo trójkę dzieci: dziewięcio-latka Jayce’a, dwu-latkę Grayce oraz roczną Reese.

Główne zdjęcie: kobieta.onet.pl