Ta opowieść może brzmieć troszkę jak fabuła wzięta z któregos z romantycznych filmów. Jest tylko jedna różnica. To wydarzenie stało się w prawdziwym życiu, a bohater tej opowieści przeszedł przed ogromne cierpienie.

Wyjątkowe okoliczności w naszych życiach zawsze wskazują nam co to tak na prawdę jest autentyczna miłość. Para, o której jest ten artykuł, spotkała się pierwszy raz w liceum. Miłość Kelcie oraz Larry’ego może być bez zawachana nazwana tą od pierwszego wejrzenia. Larry grał w futbol, natomiast Kelcie… była niewątpliwie jego największą fanką. Oboje byli także wolontariuszami. Larry był osobą niezwykle dojrzałą jak na swój stosunkowo młody jeszcze wiek i po głęszym namyśle postanowił pójść o krok dalej.

Wiedział on, iż pragnie spędził resztę swojego życia z Kelcie. W marcu 2010 roku, podczas konwersacji z siostrą swojej ukochanje, powiedział on jej o swoim planie. Kupił dla swojej sympatii pierścień zaręczynowy i zdecydował się oświadczyć się jej w następnym dniu, podczas ich wycieczki do Disneylandu. Jednakże w nocy wydarzyło się coś, co na wieki przewróciło ich życie do góry nogami. Larrego portaćił pijany kierowca. Po chwili został on przewieziony do szpitala. Pozostawał on w śpiączce przez sześć miesięcy, natomiast przez kolejne trzy lata musiał walczyć o swój powrót do zręczności z przed wypadku. Bardzo pragnał, ażeby Kelcie nie oglądała go w obecnej formie. Dziewczyna pozostała u jego boku przez te wszystkie lata.

foto: google

Pewnego dnia zdecydował się on podarować jej wreszcie pierścionek zaręczynowy. To był niezwykle wzruszający moment. Jednakże nie tylko to się wydarzyło. Siostra Kelcie postanowiła zrobic coś, o czym nikt z nich by nawet nie pomyślał. Pragnęła, żeby jej siostra oraz jej ukochany mogli przypomnieć sobie czasy kiedy Larry był jeszcze w pełni zdrowy. Zdecydowała się więc na założenie strony na Facebooku, na której opowiedziała ich calutką historię oraz poprosiła o składanie darowizn. Nstępnie postanowiła ona zorganizować ich ślub… w Disneylandzie!

foto: google

Poniżej przedstawiamy wam przepiękny filmik pary, z której zaśmiał się los, lecz miłość sprostała jego wyzwaniom. Ponadto ich miłość stała się jeszcze mocniejsza przez wszystkie te wstrząsające zdarzenia. Tak autentyczna miłość na co dzień zdarza się jedynie w filmach bądź książkach. Ta piękna historia jest warta opowiedzenia ponieważ przedstawia ona prawdziwą miłość.

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: google.com