Ci ludzie zawczasu zadbali o swoją starość. To historia o trójce zaradnych emerytek, które zapewniły sobie wygodne życie na emeryturze. Aby zaoszczędzić pieniądze, kobiety przeprowadziły się do trzech przytulnych domków mobilnych.

foto: duck.show

Ta kobieta ma 72 lata. Emerytka postanowiła nie przeprowadzać się do domu spokojnej starości. Chciała cieszyć się z życia. Aby nie stać się kolejnym problemem dla rodziny i nie płacić czynszu, sprzedała swój duży dom i kupiła domek mobilny.

foto: duck.show

Jest niewielki, przytulny, ale wygodny i wielofunkcyjny. W domku znajduje się kuchnia z płytą kuchenną i zlewem, pokój dzienny z kanapą, łazienka z prysznicem, umywalką i toaletą oraz przytulna sypialnia.

foto: duck.show

Sypialnia znajduje się na pierwszym piętrze. Aby emerytce było wygodnie, zamówiła schody, które zostały zaprojektowane zgodnie z jej wymaganiami.

foto: duck.show

To jest dom jej sąsiadki i przyjaciółki. Jest młoda i aktywna, ma dopiero 60 lat, ale porusza się na wózku inwalidzkim.

foto: duck.show

Dom wyposażony jest w rampę, a wewnątrz domu zainstalowano specjalną windę krzesełkową, gdyż kobieta uwielbia spać na poddaszu.

foto: duck.show

Trzecia kobieta wyposażyła swój dom w werandę. Ma wannę z hydromasażem, dzięki czemu emerytka ma w domu spa. Jej przyjaciółki zawsze przychodzą w gości i korzystają z zabiegów.

foto: duck.show

Te kobiety żyją szczęśliwie obok siebie. Mają niewielkie osiedle takich domków. Emerytura starcza im na wszystko, są aktywne i pozytywne. Postanowiły cieszyć się z życia, dopóki dopisują im siły i zdrowie.

Główne zdjęcie: duck.show