To jest wzruszające!

Piesek o imieniu Luna to zaskakująco słodkie stworzenie, które wiele wycierpiało i to zupełnie niezasłużenie. Poprzedni właściciele suni nie przepadali za nią. Wystarczy powiedzieć, że pewne wydarzenia z jej przeszłości odcisnęły piętno na jej teraźniejszości: pies lekko kuleje podczas chodzenia.

foto: storyfox

Na szczęście udało się ją uratować, a następnie Luna została przygarnięta przez Big Dog Ranch Rescue w południowej Florydzie....

Pewnego dnia młody człowiek postanowił wziąć do swojego domu psa. Chciał sprawić przyjemność swojej ukochanej i zaczął szukać dla niej odpowiedniego zwierzaka. Po odwiedzeniu kilku schronisk, chłopak wpadł do Big Dog Ranch Rescue tuż przed jego zamknięciem. Nie wiązał wielkich nadziei na znalezienie odpowiedniego psiaka, ale na wszelki wypadek przyjrzał się zwierzętom.

foto: storyfox

Przechodząc obok jednej z klatek, zauważył trzy psy. Dwójka bawiła się bardzo aktywnie, więc nie zwróciła uwagi na potencjalnego właściciela. Ale trzeci, czarny pies o smutnych oczach, leżał spokojnie w kąciku. Gdy maleństwo zauważyło przechodzącego mężczyznę, natychmiast podskoczyło i spojrzało na niego błagalnie. To była Luna.

Jednak początkowo nie zrobiła na mężczyźnie wrażenia, nawet gdy przeczytał jej historię życia. Ruszył w dalszą drogę, zamierzając opuścić schronisko.

Wychodząc usłyszał hałas w jednym z pokoi. Gdy wyszedł, coś spowodowało, że spojrzał na okno schroniska. Natychmiast zobaczył Lunę! Wskoczyła na klatkę i wpatrywała się w niego przez okno...

foto: storyfox

Chłopak nie mógł już dłużej pozostać obojętny. Zdał sobie sprawę, że ten pies jest idealny dla niego i jego rodziny, ponieważ był gotowy do bezwarunkowej miłości i oddania!

Wkrótce sunia została „zaadoptowana” i znalazła swój dom. Pierwsze miesiące były trudne, ponieważ młodzi ludzie i czworonożny członek rodziny przyzwyczajali się do siebie, ale wkrótce stali się przyjaciółmi. Dziś Luna uwielbia po prostu przytulać się do swoich właścicieli, a szczególnie do „taty”, który tego dnia nie pozostał obojętny.

foto: storyfox

Bardzo się cieszymy z tego!

Główne zdjęcie: storyfox