Bobo wie, jak ważna jest ciężka praca i poświęcenie.

Dwanaście lat temu, gdy rudy kot był tylko małym kociakiem, znalazł się bez domu.

Na szczęście pracownik małego sklepu w Chinatown w Nowym Jorku postanowił przyprowadzić Bobo do sklepu i pozwolić mu tam zamieszkać.

Mały Bobo szybko zabrał się do pracy i spędził następne dziesięć lat udowadniając, że jest bardzo rzetelnym pracownikiem.

foto: goodlookingnews

Bobo wykonywał wszystkie podstawowe zadania niezbędne w sklepie, takie jak siedzenie na każdym przypadkowym kawałku tektury, patrzenie przez okno i miauczenie na klientów.

foto: goodlookingnews

Bacznie przyglądał się też swoim kolegom i lubił pilnować, gdzie wszyscy są i co robią.

foto: goodlookingnews

Bobo był jedynym kotem w sklepie i traktował to miejsce jako swoje własne małe królestwo, za co zyskał przydomek „Król Bobo”.

foto: goodlookingnews

Bobo bardzo się spodobało to, jak go nazywają.

foto: goodlookingnews

Bobo pracował w sklepie przez dziesięć lat i nigdy nie ominął żadnego dnia pracy. Przez te lata nawiązał wiele znajomości i przyjaźni, oczarował też mnóstwo osób.

Kiedy Bobo po raz pierwszy wprowadził się do sklepu, kochający koty prawnik wspierał małego kota, zapewniając mu jedzenie i zabierając go do weterynarza na badania kontrolne. Zadbał o to, by otrzymał wszystkie szczepienia potrzebne do dobrego i zdrowego życia.

Zarówno pracownicy jak i klienci byli zachwyceni urokiem Bobo.

foto: goodlookingnews

Kiedy w 2014 roku Annie Liao zaczęła pracować w sklepie, szybko stała się najbliższą przyjaciółką i opiekunką Bobo.

foto: goodlookingnews

Liao zakochała się w uroczym kocie i nawet założyła dla niego konto na Instagramie, aby więcej osób mogło cieszyć się jego pięknem i uroczą osobowością. „Charakter Bobo jest spokojny i przyjazny”, powiedziała Liao w wywiadzie dla Love Meow.

foto: goodlookingnews

Choć Bobo był jedynym kotem w sklepie, nigdy nie musiał czuć się samotny. Był otoczony miłością i podziwiany zarówno przez klientów, jak i pracowników.

foto: goodlookingnews

Czasami jego koci przyjaciel, o imieniu Sushi, odwiedzał go w sklepie.

foto: goodlookingnews

Bobo lubił oprowadzać klientów po sklepie, siedział przy drzwiach i witał każdego, kto przez nie przeszedł. Kochał swoją pracę i był bardzo dumny ze swojej posady sumiennego nowojorskiego kota pracującego w sklepie.

Następnie, po latach ciężkiej pracy, Bobo zdecydował, że nadszedł czas na zmiany. Nadszedł czas, aby zwolnić tempo i rozpocząć nową przygodę.

I tak oto Bobo znalazł wreszcie rodzinę na całe życie! Bobo przeprowadził się z małego sklepu do swojej nowej mamusi i rozpoczął nowy, ekscytujący rozdział w swoim życiu.

foto: goodlookingnews

Bobo uwielbia swoją nową mamę i cieszy się swoim nowym życiem.

Wszystkie te lata ciężkiej pracy naprawdę się opłaciły, a Bobo jest bardzo szczęśliwy, że może usiąść i cieszyć się owocami swojej pracy.

Ten słodki kociak może spodziewać się wielu szczęśliwych lat razem ze swoją mamą - nie mógłby być bardziej szczęśliwy.

Główne zdjęcie: goodlookingnews