Wszyscy chcemy, aby nasz dom pozostał miejscem odpoczynku, relaksu i spokoju. Chcemy czuć się bezpiecznie i pewnie, by móc nazwać dom naszą twierdzą.

Ale najwyraźniej, znacznie częściej niż byśmy chcieli, tak nie jest. Ponieważ w domu gromadzi się różnego rodzaju energia. Dlatego jeśli nie czujesz się w pełni komfortowo w swoim domu, spróbuj usunąć całą negatywną energię.

Proponujemy bardzo prostą, ale skuteczną metodę.

Potrzebne są tylko dwie rzeczy: cytryny i goździki (przyprawa, nie kwiat).

Nie zapominaj, że lepiej robić to regularnie: każdy ma swoją aurę i może „naładować” twój dom negatywną energią, jeśli przyjdzie do twojego domu odczuwając zazdrość lub niechęć do ciebie.

W rezultacie wydaje się, że „relaksujesz się” w domu, ale czujesz się przygnębiony, niespokojny i sfrustrowany - wszystko to bez wyraźnego powodu.

Więc oto co musisz zrobić:

1. Przede wszystkim należy otworzyć wszystkie drzwi i okna w mieszkaniu. Niech wszystko się przewietrzy.

2. Następnie przejdź przez każdy pokój z zapalonym kadzidełkiem. Zostaw go w tym pomieszczeniu, w którym spędzasz najwięcej czasu.

3. Teraz weź cytryny. Ich liczba powinna wynosić dokładnie połowę liczby pomieszczeń w domu. Powiedzmy, że jeśli w domu są cztery pokoje (w tym kuchnia), to weź dwie cytryny. Jeśli są trzy, to weź półtora.

4. W każdym pomieszczeniu umieść połówkę cytryny. Ale do każdej połówki włóż kilka goździków. Następnie musisz tylko zaczekać.

5. Po 7 dniach przyjrzyj się swoim cytrynom. Jeśli po prostu wyschły, twój dom jest teraz oczyszczony. Wystarczy wyrzucić cytryny i cieszyć się spokojem.

Ale może być zupełnie inaczej:

  • jeśli cytryna zmieniła kolor na brązowy, oznacza to, że w domu było dużo negatywnej energii. Możesz więc powtórzyć to samo jeszcze raz;

  • Jeśli cytryna zrobiła się zielona lub zgniła, oznacza to, że nie wykonujesz dobrze swojej pracy. Być może musisz coś zmienić jeśli chodzi o zawód;

  • Jeśli cytryna szybko spleśniała, to znaczy, że dobrze Ci idzie, ale ktoś Tobie zazdrości. Pozbądź się zazdrośników ze swojego otoczenia, a wszystko zmieni się na lepsze;

  • Jeśli natomiast cytryna jest sczerniała, oznacza to, że ktoś celowo pracuje nad tym, aby wyrządzić ci zło, na przykład rozsiewając plotki i pomówienia lub donosząc na ciebie przy każdej okazji.

Pamiętaj, że to wszystko z cytrynami jest możliwe tylko wtedy, gdy w Twoim domu przebywają osoby, które nie życzą Ci dobrze. Albo kiedyś były.

Miejmy nadzieję, że uda Ci się pozbyć negatywnej energii z Twojego domu i cieszyć się spokojem, ciszą i radością!

Główne zdjęcie: kakao.im