Teraz uważa się za psa.

Ta niesamowita historia wydarzyła się (i dzieje się teraz) w Omsku. Kobieta jechała samochodem wzdłuż mostu Frunzeńskiego i nagle z ciężarówki przed nią wypadła żywa kaczka!

Kobieta natychmiast się zatrzymała. Pisklę nie odniosło obrażeń podczas upadku, wstało i już miało gdzieś biec. A samochody jeździły w kółko i kaczka mogła od razu wpaść pod koła. W pobliżu zatrzymał się inny samochód, a jego kierowca powiedział, że widział kaczuszki zmiażdżone na drodze.

Kobieta podniosła dziecko i postanowiła zabrać je ze sobą - ciężarówka już zniknęła z pola widzenia. Było tylko jedno ale! W domu kobieta ma dwa sharpei, a to rasa myśliwska - jak zareagują na kaczkę?

Ale na pierwszym spotkaniu Ryżula bardzo przychylnie przyjęła kaczkę.

Sama „wyjaśniła” swojemu mężowi, który początkowo był bardzo podejrzliwy w stosunku do nowego zwierzaka, że ​​to ich „szczeniak”. Za obopólną zgodą pisklę otrzymało imię Hau.

Cieszy się wszystkimi szczenięcymi przywilejami, może nawet jeść z psiej miski!

Wraz z nadejściem lata cała rodzina wyprowadziła się z miasta, gdzie trójca czuje się bardzo swobodnie. Prawda, że prawie codziennie właścicielka musi je myć z brudu i wybierać łopiany z wełny i piór.

Ta grupa zawsze jest ciekawa dla innych, awłaścicielka stworzyła dla nich stronę na Instagramie (@gaffhappy).

Jak byś zareagował, gdybyś spotkał takie towarzystwo na swojej drodze?

foto: storyfox

foto: storyfox

foto: storyfox

foto: storyfox

foto: storyfox

Główne zdjęcie: storyfox