Matthew pracuje jako kierowca ciężarówki i przez długi czas podróżował samotnie, aż trzy lata temu spotkał bezpańskiego kota. Mężczyzna wymyślił odpowiednie imię dla szarego zwierzaka – Ashes. Więc ta para podróżuje razem po amerykańskich drogach.

foto: google

W czerwcu zeszłego roku Matthew zatrzymał się w Springfield i w tym momencie zwierzak bardzo się czegoś przestraszył i uciekł z samochodu. Mężczyzna rzucił się na poszukiwanie kota, ale go nie znalazł. Matthew przez kilka miesięcy jeździł po wszystkich okolicznych dzielnicach, ale wszystko okazało się bezskuteczne.

foto: google

Prawie sześć miesięcy później dwie kobiety znalazły na ulicy kota, który trzymał się blisko samochodu. Zwierzę było bardzo zmarznięte i trzęsło się z zimna. Został zabrany na farmę zwierząt Lollypop. Tam pracownicy znaleźli chip na kocie i okazało się, że to ten sam Ash. Tylko on w niewytłumaczalny sposób znalazł się dwa tysiące kilometrów od domu Matthew.

foto: google

Kiedy mężczyzna został poinformowany o znalezionym zwierzaku, początkowo nawet nie uwierzył. Ale potem zaczął się cieszyć jak dziecko.

foto: google

Zaledwie dwa tygodnie później Matthew mógł zobaczyć swojego zwierzaka. Mężczyzna nawet wybuchnął płaczem na spotkaniu. Tak bardzo tęsknił za wąsatym partnerem i myślał o nim każdego dnia. Ash również rozpoznał swojego właściciela, natychmiast zamruczał i zaczął się o niego ocierać.

Główne zdjęcie: wonderful-world.com.ua