Styczniowe trendy przenoszą pragnienie wolności w sferę miłości i związków. Przyciągną Cię nietuzinkowi partnerzy, ludzie z tajemniczym spojrzeniem.

A mottem w miłości będzie wzajemna zgoda i swoboda w wyrażaniu uczuć. Siedzenie w domu będzie trudne, będziesz rozpaczliwie pragnąc randek i romansów.

Oczekuje się, że Baran będzie miał stabilność w związku w styczniu. Dotyczy to tych par, które już znalazły swoje szczęście. W połowie miesiąca zauważysz przypływ uczuć. Skorzystaj z okazji i zaproś swoją drugą połówkę na romantyczny spacer, a wspólnie spędzicie wspaniały czas. Styczeń to jednak nie najlepszy czas na szukanie partnera dla singli. Nie będzie wielu odpowiednich kandydatów.

Byk może mieć starcia w parze, ale możliwe będzie spokojne i umiarkowane zażegnanie konfliktu. Niezadowolenie objawi się raczej uporem i presją w obronie własnego punktu widzenia. Aby wyładować się i poprawić relacje, fajnie byłoby razem pójść na siłownię.

Podaruj swojej połówce abonament klubu sportowego, do którego też chodzisz. Jeśli sport nie pasuje do Twoich zainteresowań, alternatywą jest koncert muzyczny. Jeśli wydaje ci się, że partner jest pogrążony w sobie, nie martw się, nadal doświadcza czułych uczuć.

Bliźnięta będą miały ważne wydarzenia w życiu osobistym. Masz szansę przejść przez lekcję i zrozumieć, co jest dla Ciebie naprawdę ważne. Nie przywiązuj się do drobiazgów. Twoje działania w związku będą prawidłowe. Dobra okazja pomoże Ci spotkać odpowiednią osobę w pracy lub wśród osób z podobnej do Ciebie dziedziny. Weź udział w profesjonalnym wydarzeniu, jeśli szukasz miłości.

W przypadku Raków związek przejdzie na nowy etap. Wspólne wartości mogą jeszcze bardziej zjednoczyć dwa kochające się serca. Porozmawiaj szczerze ze swoim partnerem, nawet jeśli nie jesteś w pierwszym roku małżeństwa. Dla singli spotkanie z osobą starszą od ciebie może odmienić los.

Jeśli wydaje ci się, że twój partner stał się powściągliwy w komunikacji, to nie dlatego, że ma przed tobą tajemnice, ale teraz musi oszczędnie wykorzystywać swoją energię. Skieruj uwagę w parze na partnera, wystarczy każda wspólna rozrywka.

Styczeń nie jest najlepszym miesiącem dla Lwa. Chciałby przemyśleć wiele w obecnym związku. Mogą się pojawić roszczenia i problemy. Zaleca się, aby nie gromadzić urazy i nie wymuszać wydarzeń, być może twój impuls jest tylko tymczasowym rozwiązaniem.

Osoba trzecia może ingerować w relacje. Jedna rada: pomagajcie i dbajcie o siebie nawzajem, to wzmocni związek. Pójdźcie razem do przytulnej restauracji.

Panny znajdują się na szczycie listy najszczęśliwszych znaków zodiaku na dłuższą metę pod względem miłości i związków. Jak zwykle wszystko super. Powodzenia, radosne wydarzenia i chęć otaczania się wzajemną troską. Porada miesiąca: odwiedź wybrane przez siebie wydarzenie, odwiedź znajomych lub pójdź na lodowisko.

Waga - oczekuj ostrych i zwrotnych wydarzeń w życiu osobistym. Wokół będzie wiele pokus, a jeśli podejmiesz jednoznaczną decyzję, nie rań niczyjego serca i mów otwarcie. Dla tych, którzy na pewno chcą utrzymywać relacje, rada miesiąca: stwórz w domu komfort pod każdym względem. Twój partner bardziej niż kiedykolwiek potrzebuje spokojnego i przyjemnego otoczenia w domu. Przygotuj świece na kameralną kolację we dwoje.

Skorpiony, jak na huśtawce, z jednej strony chcą dbać o partnera i okazywać czułe uczucia, z drugiej porywczy temperament niszczy dobre intencje w zarodku. W tym miesiącu na pewno będziesz musiał popracować nad związkiem we dwoje. Aby poczuć do siebie ciepłe uczucia, weźcie razem udział w kreatywnym warsztacie.

Na przykład koło garncarskie lub pokaz gotowania. I cokolwiek wybierzesz, będziesz musiał przejąć inicjatywę z zaproszeniem.

Strzelec, choć w tym miesiącu skupił się bardziej na sobie, to jednak wszystko doskonale rozumie. Znajdą więc czas, aby zwrócić uwagę na drugą połowę. Najważniejsze, aby nie mówić zbyt otwarcie, aby nie zranić delikatnych uczuć. W romantyczny nastrój wprowadzi prezent materialny lub wspólny wyjazd w miejsce, które napełni Cię energią. Być może jest to sauna, masaż lub basen.

Koziorożce, panujcie nad emocjami. Zrelaksuj się więcej i odpocznij. Chociaż te zalecenia nie są bezpośrednio związane z tematem miłości, to właśnie takie proste manipulacje pozwolą Ci osiągnąć stabilizację w życiu osobistym w styczniu. Zakup uwodzicielskiej bielizny lub seksownego stroju doda ostrości w związku. Wybierzcie się razem na ekscytujące zakupy.

Wodnicy będą oceniać partnera po jego działaniach i chęci wzięcia za niego odpowiedzialności. Ogólnie styczeń to dość wyrównany miesiąc dla związków, bez drastycznych zmian. Może z wyjątkiem rosnących szans na rozstanie z partnerem, na przykład z powodu konieczności prowadzenia interesów. Dla szukających: szczęście może czekać na ciebie w drodze, na krótkich wycieczkach.

Najbardziej odpowiednie dla Ciebie będą osoby zawodów kreatywnych, lekarze.

Ryby - w styczniu jesteś zdolny do szlachetnych czynów w miłości. Chcesz dzielić się czułymi uczuciami, przemyśleniami i pomysłami jako para. Ogólnie potrzebujesz komunikacji. Zrób imprezę ze znajomymi, pojedźcie razem w odwiedziny lub zaproście znajomych do siebie. To pozwoli Ci otworzyć się na 100 procent i poczuć się najszczęśliwszym na świecie.

Główne zdjęcie: google