Ludzie rzadko mają okazję wystąpić ze swoimi ulubionymi wykonawcami. W rzeczywistości zdecydowana większość ludzi nigdy nie będzie miała takiej możliwości. Dlatego w 2018 roku 12-letnia Victoria Anthony ogłosiła na Twitterze, że chce poznać legendarną piosenkarkę pop Pink i zobaczyć jej występ podczas nadchodzącego wydarzenia w Vancouver.

Victoria jest muzycznym samoukiem, śpiewa od najmłodszych lat. To niesamowite, że dziecko, które ma zaledwie 12 lat, tak świetnie zna się na muzyce. Potrafi śpiewać i jednocześnie grać na gitarze i keyboardzie.

Ludzie byli zdezorientowani, gdy wrzuciła na Twittera filmik z prośbą o występ na następnym koncercie Pink i nawet oznaczyła piosenkarkę w poście. Wkrótce można było ją zobaczyć w wiadomościach i stała się popularna w Internecie!

Mimo to nie była pewna, czy Pink w ogóle to zobaczyła. Uważała, że ponieważ popularna piosenkarka była tak zajęta, albo zignorowała wiadomość, albo jej nie otrzymała.

Source: youtube.com

W efekcie na koncercie 12 maja w Rogers Arena w Vancouver Pink zaskoczyła Victorię i jej matkę. Podczas swojego występu Pink zapytała czy Victoria jest na jej koncercie. Victoria mogła poznać swoją idolkę, a nawet zaśpiewać razem z nią! Pink również była niezwykle zaskoczona pięknym głosem Victorii.

Główne zdjęcie: laykni.com