Jeżeli nie masz żadnego pomysłu na zbałamucenie mężczyzny, którego masz na oku poniżej przedstawimy ci genialną metodę. Wystarczy tylko, iż dowiesz się z jakiego znkau zodiaku on pochodzi. Na każdy znak zodiaku jest bowiem inna metoda. Opowiemy ci o czułych punktach oraz upodobaniach każdego ze znaków zodiaku. Tobie pozostaje tylko wykorzystanie tej wiedzy w praktycznym życiu.

Baran

Barany to świetni partnerzy. Są oni niezwykle oddani oraz wierni, lecz nie łatwe jest zdobycie ich serca. Będziesz musiała mieć bardzo dużo cierpliwości i nie poddawać się. Mężczyźni spod znaku Barana potrzebują sporo czasu na poznanie potencjalnej partnerki oraz zaufanie jej. Są osobami niezwykle wyczulonymi jeżeli o to chodzi. Jeśli Barany przyłapią was na jakimś kłamstewku, bądźcie pewne, iż juz nigdy wam nie zaufają. Mężczyzni Barany są osobami ostrożnymi w tematach związków. Minie bardzo dużo czasu, zanim całkowicie się oni zaangażują. Jeśli jesteś w stanie poczekać, w końcu będziesz w stanie zaimponować mu swoim własnym zdaniem. Docenia on kobiety niezależne oraz nieco tajemnicze, która są dla niego pewnego rodzaju wyzwaniem.

Byk

Byki, są osobami podobnymi do Baranów, ponieważ nie są osobami łatwymi do zdobycia. Miną wieki, zanim zdołasz się do niego przybliżyć. Mężczyźni spod znaku Byk ponad wszystko lubią gdy kobiety są naturalne, a także szczere. Nie bądź przy nic kimś innym, bądź sobą. Nie próbuj na siłę go sobą zafascynować. On to wychwyci, a wówczas nie będziesz już miała u niego szans. Bądź sobą, to tyle. Miej na uwadze także to, iż osoby spod znaku Byk nie lubią tłoku oraz tłumu. Jeśli ty będziesz osobą wybierającą miejsce spędzenia wspólnej randki, wybierz miejsce, w które jest bardzo przestrzenne.

Bliźnięta

Jeśli pragniesz zachęcić do siebie osobę z pod znaku Bliźnięta, musisz być niezwykle ciekawa oraz zaskakująca. Bliżnięta są osobami uwielbiającymi bezplanowość, wymysł oraz nieokiełznanie. Są to również świetni rozmówcy. Są osobami lubiącymi rozmowę oraz słuchanie opowieści innych. Możesz zdobyć osobę z pod znaku Bliźnięta będąc odważną, oryginalną oraz otwartą. Bliźnięta dosyć łagodnie podchodzą do życia, także zbyt dużo powagi sprawi, że nie będzie tobą zinteresowany.

Rak

Raki są osobami niezwykle uczuciowymi, wrażliwymi oraz skrytymi. Przytomnie wybierają sobie życiowe partnerki. Nie obchodzi ich to jak wyglądasz. Będziesz w stanie im zaimponować jeżeli jesteś inteligentna, posiadasz interesujące zainteresowania oraz własne poglądy. Uwielbiają, gdy kobiety są kreatywne oraz szczere. Jeśli chcesz żeby Rak był twój, będziesz musiała udowodnic mu, iż jesteś bardzo wartościowa oraz, że coś sobą reprezentujesz. Odpuść sobie odwiedzenie fryzjera zanim się z nim spotkasz. Powinnaś wykorzystać czas przed spotkaniem na przeczytanie książki ewentualnie obejrzenie ekspozycji, abyś mogła porozmawiać z Rakiem o czymś ciekawym. Większa część Raków to miłośnicy sztuki.

Lew

Jeśli pragniesz zachęcic do siebie osobę spod znaku Lew, będziesz musiała spowodować, iż odniesie on wrażenie, że uważasz go za osobę wspaniałą, docenioną oraz podziwianą. Musisz bacznie słuchać o czym on mówi oraz prawić mu komplementy. Pod żadnym pozorem nie próbuj wmówic mu, że jest on w błędzie. Mężczyźni spod znaku Lew są osobami troszeczkę zapatrzonymi w swoją osobę oraz przewrażliwionymi na swoim punkcie. Uwielbiają być osobami dominującymi oraz uwielbiają bycie w centrum zainteresowania. Z wyjątkiem podziwiania go, musisz także bardzo dbać oto jak wyglądasz. Mężczyźni spod znaku Lew bardzo lubią chwalić się do kolegów tym, że mają piękną partnerkę. Najlepiej, jeśli będziesz w stanie przedstawić conieco więcej niż sam wygląd.

Panna

Mężczyźni spod znaku Panna są osobami spokojnymi, rozsądnymi, uporządkowanymi oraz troszeczkę nudnymi. Nie potrzebne są im mocne wrażenia. Wprost odwrotnie, lepsza jest dla nich sprawdzona rutyna i posiadaja oni bardzo zdroworozsądkowe podejście do życia. Pod żadnym pozorem nie chciej ich zmienić bądź zaszczepić w nich żaru wariactwa. Polegniesz. Panny poważnie myślą o życiu i bardzo mozliwym jest, iż już na pierwszym spotkaniu zaczną rozmawiać z tobą o małżeństwie i rodzinie. Jednakże mężczyźni spod znaku Panna nie są osobami szczególnie wylewnymi. Randka uda się znacznie lepiej, jeśli ty będziesz osobą rozpoczynającą rozmowę. Najlepiej poruszaj bezstronne wątki.

Waga

Osobom spod znaku Waga imponują silne oraz zdecydowane kobiety. Mężczyźni Wagi wolą krzepkie oraz wartościowe kochanki perfekcyjnie potrafiące przypilnować siebie, a także ich. Jeśli pragniesz przekonać go do siebie, musisz byc przygotowana na zrobienie pierwszego kroku oraz wyjście z pomysłem. Najlepiejbędzie, jeżeli to ty zaproponujesz spotkanie oraz zaplanujesz jego przebieg. Wagi bardzo to lubią. Będziesz jednkaże musiała liczyć się z tym, iż pozostanie tak już na zawsze. Jeśli jesteś w stanie tego dopilnować, mężczyzna spod znaku Waga będzie dla ciebie wręcz idealny. Jest on osobą wierną, oddaną oraz zgodną.

Skorpion

Ten znak zodiaku można skusić używając tradycyjnych sztuczek. Będziesz musiała uwieżć tego mężczyne wzorując się na dziewiętnasto wiecznym romansie. Wystarczy ubranie seksownego stroju, uzycie perfum oraz założenie biżuterii. Musisz zadbac o to, aby twój wygląd zwalił go z nóg. Powinnaś także zgrywać osobę niedostępną, a wtedy już na pewno Skorpion będzie Twój.

Strzelec

Strzelcom, tak samo jak Bliźniętom podobają się wariackie przejścia oraz spontaniczność. Nie bądź dla niego zbyt nudna. Często zaskakuj go kreatywnymi pomysłami. Ażeby spodobac się mężczyznie spod znaku Strzelec musisz byc osobą odważną, wyluzowaną oraz fascynować go.

Koziorożec

Mężczyźni spod znaku Koziorożec są osobami niezwykle praktycznymi, jednakże portaią być także romantyczni. Miłość jest dla nich czymś niezwykle poważnym. Są osobami bardzo wymagającymi oraz ambitnymi. Aby zdobyć takiego mężczynę, musisz być na to przygotowana. Koziorożce są osobami oczekującymi od kochanki przedsiębiorczości oraz innowacyjności. Lubią, gdy kobieta ich zaskakuje. Musisz stale mu pokazywać, iż się starasz i związek jest dla ciebie ważny. Musisz także doceniać jego osiągnięcia. Mężczyźni spod znaku Koziorożec uwielbiają być chwaleni.

Wodnik

Wodniki są osobami ceniącymi sobie wyzwolenie oraz nieskrępowanie. Nie nawidzą być ograniczani oraz zmieniani na siłę. Zazwyczaj miewają oni bardzo dużo wahań nastroju i są bardzo trudni do rozgryzienia. Będzie skazana na dopasowanie się do ich bieżącego położenia. Mężczyźni spod znaku Wodnik nie nawidzą zbyt wielu pytań. Nie odpowiadają im także gadatliwe kobiety. Stanowczo preferują oni ciszę i spokój. Jeżeli nie będziesz zbyt dużo mówiła i uszanujesz jego odrębność, będziesz miała szansę na zdobycie jego serca.

Ryby

Ryby są jednym z najtrudniejszych znaków. Są osobami skrajnie nastrojowymi oraz trudnymi do rozgryzienia. Co i rusz zmieniają się ich zachowania, a świat wydaje się być im czarno biały. Dodatkowo są one osobami niezwykle niezdecydowanymi oraz lubiącymi bujanie w obłokach. Jeśli planujesz zachęcić do siebie osobę spod tego znaku zodiaku, będziesz musiała sama się za to zabrać. Powinnaś zaproponowac mu coś zaskakującego. Ci mężczyźni lubią, gdy kobiety obchodzą się z nimi delikatnie. Są osobami łatwymi do spłoszenia bądź zniechęcenia.

Główne zdjęcie: kobieta.onet.pl