Symbol Twojego przeznaczenia, sposobu życia, podejścia do życia...

Torba to „sauma” po łacinie. Słowo to oznaczało siodło, coś co było przymocowane do niego. Ciężar, który przenoszą zwierzęta juczne, torba, którą zabierano ze sobą w podróż. W tej torbie znajdują się rzeczy niezbędne - tam leży nasze przeznaczenie.

Kobiety szczególnie lubią torebki, dla nich jest to bardzo ważna rzecz. W pewnym sensie kobieta przynosi dziecko na świat w swojej torbie - w swoim brzuchu. Ona przynosi ostrożnie i z wielkim trudem nowego człowieka.

Dobra, piękna, droga torba to z kolei symbol ochronny dla kobiety, jej amulet. Podarowanie torebki swojej kobiecie to wdzięczność i ochrona przed złem. Zwiększenie energii kobiety...

Spójrz na swoją torbę. Może to być plecak, albo mała torebka - to wszystko „sauma”. To, co w niej jest, określa twoje życie i osobowość. To wpływa na ciebie.

Ważne jest, aby w Twojej torbie panował porządek. Trzeba wyrzucić wszystko co zbędne, to niepotrzebny kłopot i przeszkoda na drodze do szczęścia. To chaos. Potrafi zabrać energię.

Umieść rzeczy w przegródkach torby. To ułatwi ci życie. Dzięki temu będzie można łatwiej podejmować decyzje.

W żadnym wypadku nie należy tak po prostu wrzucać pieniądze do torby. Należy je ostrożnie położyć w przeznaczone do tego miejsce, nawet jeśli są to drobne. W przeciwnym razie torba stanie się „workiem” do zbierania „datków”. W środku torby musi panować porządek. Czystość.

Stare zużyte bilety, niepotrzebne papierki, paragony przenoszą Cię w czasie i sprawiają, że życie staje się uciążliwe.

Twoja torba powinna być wytrzymała - to zapowiedź szczęścia i niezawodnej ochrony. Piękna torba poprawia nastawienie innych osób w stosunku do Ciebie. Im bardziej kobieca i zgrabna torba, tym lepiej działa „kobieca energia”, właścicielka takiej torby sama jest kobieca i pełna harmonii.

Torba biznesowa powinna być droga - o ile jest to możliwe. Wysokiej jakości. Wytrzymała. To twój worek na pieniądze. Symbol finansowego dobrobytu.

Nie idziemy przez życie z pustymi rękami. Mamy ze sobą naszą torbę. Dobrze jest umieścić w niej również coś ważnego. Dla niektórych jest to długopis. Dla innych jest to moneta. Dla kogoś jest to kamyk przywieziony znad ciepłego morza... Torebka powinna zawierać coś osobistego, coś co Cię cieszy, inspiruje i co tylko Ty potrafisz zrozumieć.

Człowiek nie przychodzi na świat z pustymi rękami. Spoczywa na nim ciężar - odpowiedzialność i obowiązek. Różne problemy. Ale jednocześnie są to zapasy. W naszej torbie znajdują się rzeczy, które pomagają nam żyć.

Wypełniamy torebkę dobrymi uczynkami - będziemy musieli pokazać, co zebraliśmy w naszym ziemskim życiu. Ponieważ podróż będzie nadal trwała. Podtrzymywać i odżywiać nas będzie to, co zgromadziliśmy w naszej torbie.

Możemy zastanowić się nad tym, co znajduje się w naszej torbie? Zacząć zmieniać nasze życie na lepsze, zaczynając od uporządkowania swojej „sauma”. Jeśli pragniesz nowych możliwości, możesz kupić sobie nową torebkę...

Główne zdjęcie: esotericblog