Fani są w szoku, co ostatnio się dzieje z córką Jolie i Pitta.

Zanim Shiloh pozbyła się wszystkich sukienek w swojej szafie na rzecz ubrań dla chłopaków, fani podziwiali zdjęcia córki Angeliny Jolie w uroczych kreacjach. Jednak ku uciesze fanów na początku 2021 roku Shiloh zmieniła się w elegancką nastolatkę.

foto: woman

Następnie córka Angeliny Jolie i Brada Pitta zaczęła być zauważana z coraz dłuższymi włosami i w bardziej kobiecych ubraniach. Jesienią tego samego roku Shiloh wszystkich zaskoczyła. Shiloh pojawiła się na czerwonym dywanie, wyglądając jak prawdziwa nastolatka, będąc w sukience.

foto: woman

Fani ucieszyli się, że nastolatka spędza więcej czasu z rodziną, wybiera takie ubrania i zaczęła chodzić na zajęcia taneczne. Nie trwało to jednak zbyt długo.

foto: woman

W 2022 roku Angelina i Brad kontynuowali ujawniać publiczności wszystkie sekrety swojego związku małżeńskiego. Nie dziwi więc, że nie podoba się to ich dzieciom, zwłaszcza Shiloh. W końcu przez te wszystkie lata utrzymywała kontakt z ojcem, pomimo niezadowolenia matki.

foto: woman

Jeszcze niedawno fani byli zaniepokojeni wyglądem dziewczyny: była w brudnym dresie i wyglądała na bardzo samotną. Jednak uważają, że sytuacja wygląda jeszcze gorzej.

Shiloh ogoliła głowę i wróciła do swoich ulubionych bluz z kapturem typu oversize.

foto: woman

W ten właśnie sposób córka znanych rodziców zareagowała na niedawny pozew matki przeciwko ojcu, w którym Jolie oskarżyła Pitta o znęcanie się nad nią.

„Shiloh pragnie, aby mama i tata mogli sobie wreszcie wybaczyć i móc spokojnie porozumieć się. Zawsze wraca myślami do czasów, kiedy byli razem. Strasznie boli ją to, gdy widzi, jak traktują się nawzajem” - zdradził wcześniej znajomy rodziny.

Wydaje się jednak, że dla rodziców dużo ważniejsze jest kłócić się, niż poświęcić czas własnej córce, która przez to może mieć poważne problemy psychiczne.

Główne zdjęcie: google