Hannah i jej chłopak robili porządki w ogrodzie przed swoim domem. Wśród krzaków zobaczyli małego kociaka, mokrego, brudnego i tak wychudzonego, że ledwo stał na łapach. Kociak bardzo głośno miauczał, chcąc zwrócić na siebie uwagę ludzi.

Całe szczęście, że mały znalazł się w tym ogrodzie, ponieważ młoda para kochała zwierzęta. Hannah wzięła kociaka i poszła z nim w stronę domu. Usłyszała za sobą kroki, a gdy się obejrzała, zobaczyła drugiego kociaka, równie wychudzonego i nieszczęśliwego jak ten, którego trzymała. Okazało się, że w ich ogrodzie mieszkają brat i siostra. Potrzebowali pilnej pomocy.

foto: djuise

Dziewczyna umyła maluchy i przy okazji skutecznie pozbyła się pcheł. W ich sierści było tyle owadów, że pozbycie się ich wszystkich zajęło trochę czasu. Dziewczynka otrzymała imię Yara i dobrze zniosła kąpiel, ale jej brat był słabszy i jego stan pogarszał się z każdą upływającą minutą. Kociak otrzymał specjalny syrop i jego stan wrócił do normy.

foto: djuise

Kociaki zostały z Hannah i jej chłopakiem. Yara okazała się spokojną kotką, natomiast jej brat jest aktywny i lubi psocić. Najbardziej ze wszystkiego kotek lubi wspinać się na swoją panią, pazurami czepiając się jej ubrań i skóry. Taka nietypowa zabawa nie bardzo się podoba Hannah, ale ze względu na zadowolenie swojego pupila, dziewczyna nie ma nic przeciwko temu. Maluchami opiekuje się drugi pupil pary, pies o imieniu Bruce.

foto: djuise

Kociaki mają szczęście, że trafiły na podwórko do tak życzliwych ludzi, którzy nie tylko im pomogli, ale stali się ich rodziną.

Główne zdjęcie: djuise