Kiedy oficer Bruce i jego żona Shelby adoptowali ośmioletnią dziewczynkę, byli przeszczęśliwi. Nie mieli pojęcia, że za kilka tygodni spotkają kolejnego malucha.

foto: laykni.com

Bruce i Shelby Faltynski byli bardzo podekscytowani, gdy pojawiła się możliwość powiększenia ich rodziny. W marcu 2022 roku powitali w swoim domu piękne dziecko o imieniu Kaia. Dziewczynka ma osiem lat i wszyscy są zachwyceni, że znaleźli siebie nawzajem. Jednak to był dopiero początek.

foto: laykni.com

Byli zaskoczeni, gdy kilka tygodni po zakończeniu procedury adopcyjnej odebrali telefon. Bruce i Shelby nie mogli odrzucić kolejnej propozycji, która zmieniła ich życie.

Pracownik domu dziecka zadzwonił do Bruce'a, aby poinformować go o małej dziewczynce potrzebującej domu. Została znaleziona w „oknie życia”, w którym matki mogą zostawić swoje dzieci bez żadnych konsekwencji prawnych.

foto: laykni.com

Shelby powiedział: „Lekarz uznał, że dziecko miało prawdopodobnie mniej niż 24 godziny, kiedy zostało umieszczone w „oknie życia”.

Noworodek został przewieziony na oddział intensywnej terapii i leczony z powodu objawów udaru. Mimo trudnego początku dziewczynka była wojowniczką, która nie chciała się poddać. Shelby i Bruce nie wahali się przyjąć dziewczynki do swojej rodziny, pomagać i być z nią bez względu na wszystko. Dziewczynka otrzymała imię Mia.

foto: laykni.com

Rodzina miała wpływ na wielu ludzi dzięki swojej życzliwości. Bruce i Shelby dali dwójce malutkich dzieci możliwość rozwoju i marzeń bez granic, otwierając przed nimi swoje serce.

foto: laykni.com

Bruce, Shelby, Kaia i Mia pojawili się w sądzie w listopadzie z uśmiechami na twarzach i miłością w sercach. To był dzień adopcji, a oni nie mogli się doczekać, aż Mia stanie się częścią ich rodziny.

foto: laykni.com

Była to radosna chwila, którą zapamiętają do końca życia. Czterej członkowie rodziny byli szczęśliwi, że są razem, a Bruce i Shelby dwukrotnie dziękowali Bogu.

Główne zdjęcie: laykni.com