Dlaczego myślimy o kimś? Nasz umysł jest skomplikowany. Cały czas pracuje, podczas gdy my zajmujemy się swoimi codziennymi sprawami.

Praktyka duchowa potrafi zmienić nasz umysł. Możemy zacząć przypisywać mu niektóre pomysły, które pojawiają się podczas rozwoju duchowego.

Dlaczego myślimy o kimś?

Kiedy myślimy o kimś bez wyraźnego powodu, możemy przypisać to efektowi więzi duchowej.

Z każdą więzią duchową pojawia się telepatia: komunikacja niewerbalna, czyli komunikaty, które są nadawane i odbierane na wszystkich niewerbalnych kanałach jednocześnie.

Telepatia jest prawie że niemożliwa do kontrolowania. Kiedy więc myślimy o kimś, jest całkiem możliwe, że ta osoba telepatycznie się z nami komunikuje. W tym przypadku musimy zwrócić uwagę na więź duchową.

Zwróć uwagę na uczucie, które Tobie towarzyszy, ponieważ chodzi o pewien przekaz. Wiadomość może być dowolna i prawdopodobnie będzie bardzo ekscytująca.

Innym powodem, dla którego możemy nagle o kimś pomyśleć, jest to, że ta osoba ma lub będzie miała ważną rolę do odegrania w kolejnym etapie naszej duchowej podróży. Jeżeli tak jest, to ta myśl jest przesyłana do nas od naszych duchowych przewodników. Mówią nam, że osoba, o której myślimy, będzie dla nas bardzo ważna!

Nie dostalibyśmy tej wiadomości, gdyby nie oczekiwano od nas, że coś zrobimy. Jeśli czujesz się dobrze, gdy myślisz o tej osobie, być może powinieneś dążyć do tego, by nawiązać z nią głębszą relację!

Główne zdjęcie: esotericblog