Samotność jest odczuwana przez innych. Niektórzy wykorzystują to na swoją korzyść, inni zadają rany z powodu swoich kompleksów - ale nic dobrego nie wynika z poszukiwania związku „z powodu samotności”.

Samotność jest odczuwana przez innych...

Nigdy nie szukaj kogokolwiek z powodu samotności.

Bycie z kimkolwiek z powodu samotności. Próba pozbycia się pustki. Bez względu na to, jeśli będziesz dzielić przez zero, nadal będzie zero. Pozostanie rozczarowanie, jeśli będziesz próbować pozbyć się samotności szukając pierwszej lepszej osoby.

Nawet psa czy kota nie należy adoptować z powodu samotności - należy je wziąć z miłości. Żeby je uszczęśliwić. Z powodu miłości, a nie z samotności.

Kiedy człowiek cierpi z powodu samotności, może znaleźć się w jeszcze gorszej sytuacji, wybierając zupełnie nieodpowiednią osobę. Dlaczego?

Żeby chociaż ktoś był obok. Żeby ludzie wokół nie gapili się i nie pytali: „Nadal nikogo nie udało się znaleźć?”.

Żeby było po co żyć. Ktoś, dla kogo warto żyć. Tak właśnie ludzie, którzy nie mogą pogodzić się z samotnością, wybierają nieodpowiedniego partnera. Lepiej kłócić się lub cierpieć, niż pozostać w samotności!

Czuć się potrzebnym. Albo nie być gorszym od innych.

By poczuć się lepiej w życiu.

Jest wiele powodów, dla których osoba samotna szuka kogoś i godzi się na związek z pierwszą lepszą osobą...

Samotność jest odczuwana przez innych. Niektórzy wykorzystują to na swoją korzyść, inni zadają rany z powodu swoich kompleksów - ale nic dobrego nie wynika z poszukiwania związku „z powodu samotności”.

Nawet na portalach randkowych osobom, które nie mogą znieść samotności, piszą oszuści.

Albo taka samotna osoba wpada w szpony psychopaty - potrafi wyczuć potencjalną ofiarę... Dalej będzie tylko gorzej.

Trzeba szukać swoją bratnią duszę, swoją miłość. Nie z powodu samotności, ale z miłości, mając nadzieję i wiarę. Dzielić się miłością ze światem.

Nie powinniśmy szukać kogokolwiek. Warto dzielić się swoją miłością. Napełniać innych i otrzymywać z powrotem. Mieć coś do zaoferowania. I być gotowym do tego, by przyjmować z wdzięcznością.

Umiejętność posiadania, dawania i brania jest tym, czego trzeba się nauczyć. Pojawi się taka osoba, która również będzie miała, potrafiła dawać i chciała przyjmować...

Główne zdjęcie: esotericblog