Możesz o mnie mówić, jak chcesz, ale nie jestem człowiekiem, który stworzył siebie sam. To, że siebie stworzyłem, jest kłamstwem. Najpierw rodzice dali mnie miłość, nauczyciele mnie nauczyli, potem byli trenerzy sportowi, partnerzy treningowi, dietetycy, którzy doradzali dietę. Na planie filmowym setki osób pomogały mi przy makijażu, efektach specjalnych i nie tylko. A miliony ludzi głosowało na mnie jako gubernatora. Jak mogę powiedzieć, że stworzyłem siebie sam?

1. Nagrywa Terminatora 6 w Budapeszcie.

2. Czy wiesz, że jest także inwestorem?

3. Zawsze miałem siłę, by iść do przodu. Zwykłe rzeczy mnie nie satysfakcjonują. Widziałem swoje marzenie bardzo żywo, 5 godzin treningu każdego dnia + głębokie przekonanie, że zostanę najlepszym kulturystą.

4. Wszystko inne było oparte na zasadach osiągnięć sportowych.

5. Po pierwsze - wizualizacja, kim chcesz stać? Dokąd zmierzasz?

6. Po drugie - nie słuchaj tych, którzy mówią, że to nie zadziała.

7. Po trzecie - pracuj na maksa, nie ma skrótów, praca, praca, praca. Spisz 6 godzin, mało? Śpij szybciej!

8. Codziennie trenuję! Znajdź godzinę dziennie na samorozwój!

9. W życiu nigdy nie czułem się wystarczająco dobrzy, zawsze to stymulowało mnie do pójścia naprzód. Zawsze patrzę na tych, którzy są jeszcze lepsi ode mnie.

10. Dlaczego tak wielu się poddaje? Zainspirowanie się jest bardzo ważne! Wszyscy potrzebujemy wsparcia!

11. Nie jestem osobą, która stworzyła siebie sama. Wiele jest osób, których słuchałem, które mi pomogły. Głosowały na mnie miliony ludzi i dzięki nim zostałem gubernatorem.

12. W sporcie trzeba zacząć odliczać, gdy już boli, a nie od pierwszej sekundy.

13. Musisz zrobić dużo tego samego, tysiące powtórzeń, dużo pracy, a wtedy osiągniesz doskonałość.

14. Miałem mnóstwo porażek. Każdy ma sukces i porażkę. Pytanie brzmi, co zrobić z porażką! Nie rozpoznajesz jej, zaprzeczasz lub nie wyciągasz wniosków?

15. Przegrany to ten, który nie wstaje po upadku. Dużo więcej nauczyłem się na swoich porażkach.

16. Kiedy przegrywałem, szedłem do sędziów i pytałem, dlaczego przyznałi mi mało punktów. Ale kiedy mamy pierwsze miejsce - nie pytamy, ale na próżno.

17. Lekcje życia od mojego ojca były bardzo ważne. Po pierwsze - bądź użyteczny, bądź użyteczny, bądź użyteczny dla ludzi!

18. Nigdy nie możesz odnieść sukcesu / uważać się za osobę odnoszącą sukcesy, jeśli nie pomogłeś innym odnieść sukcesu.

19. Arnold ma pięcioro dzieci i każdy potrzebuje zachęty. Główną radą jest znalezienie swojej pasji i jej rozwijanie! Dzieciom się to udaje, ale 80% to zasługa mojej żony, ja nie poświęcałem dużo czasu.

20. Pytanie o roboty. Odpowiedź: „Pamiętaj, jestem maszyną” (1984, Terminator)

21. Gdybym mógł cofnąć się do 1984 roku, skupiłbym się na ekologicznych technologiach. Zanieczyszczenia zabijają dziś 7 milionów ludzi rocznie.

22. Odpowiedź dotycząca Trumpa: każdy ma prawo się mylić!

23. Gdzie są chęci, zawsze jest sposób!

24. My kontrolujemy wydarzenia, a nie oni kontrolują nas. Ale może się to zmienić w przyszłości, jeśli się nie zjednoczymy.

25. Potrzebuję jasnego zrozumienia, dokąd zmierzam!

Arnold to naprawdę mądry mówca, który nie jest gwiazdorem i motywuje! Najlepszy w czasach dzisiejszych. Bardzo mile zaskoczył.

Główne zdjęcie: storyfox.ru