Angelina Jolie została matką po raz pierwszy w 2004 roku. W tym czasie była żoną Billy Bob Thornton, para nie miała dzieci. Angelina była aktywnie zaangażowana w misję pokojową. Los poprowadził ją do Kambodży, gdzie poznała 7-miesięczne dziecko o imieniu Rat Vibol. Jak przyznaje aktorka, stał się pierwszym dzieckiem, które wzięła w ramiona i przycisnęła do serca. Aktorka poczuła nieopisane uczucia, które przez te wszystkie lata spały głęboko w środku.

foto: interesnoznat.com

foto: interesnoznat.com

foto: interesnoznat.com

Wtedy nie miała już wątpliwości. Jolie postanowiła adoptować chłopca. Billy Bob Thornton został ojcem chłopca, jednak po zerwaniu z mężem aktorka została jego jedyna opiekunka. Po tym, kiedy Brad Pitt pojawił się w życiu Angeliny, on został ojcem chłopca, a imię Rath Vibol zostało zmienione na Maddox Jolie Pitt. W wychowaniu aktorka popełnia błędy, jednym z nich jest nadmierna pobłażliwość. Jednak dzieci dorastają w miłości i to jest chyba najważniejsze. Maddox zna trzy języki, umie grać na gitarze i ma swój własny, niepowtarzalny styl i gust. Chłopiec uwielbia kino i często pomaga matce w pracy.

foto: interesnoznat.com

foto: interesnoznat.com

Podczas kłótni rodziców i trudnego procesu rozwodowego Maddox stanął po stronie matki. Aktorka mu ufa, najstarszego syna nazywa najlepszym przyjacielem. Łączy ich zaufanie i bardzo silna więź. Trudno uwierzyć, ale Maddox ma teraz 19 lat. Studiuje bioinżynierię na Uniwersytecie Yonsei w Korei. Plotka głosi, że aktorka sporządziła już testament i większość swojego majątku pozostawiła swojemu ulubieńcu Maddoxowi. Niestety, relacje młodego chłopaka z ojcem nie ułożyły się - nie może wybaczyć Pittowi takiego zachowania w stosunku do matki.

foto: interesnoznat.com

foto: interesnoznat.com

Główne zdjęcie: interesnoznat.com